Danse Macabre 4 : Thin Ice Collector's Edition


Ruth Fisher is the up-and-coming star of a popular figure skating show, but her final dress rehearsal is cancelled after her biggest fan drops dead. He was trying to warn Ruth, but about what? Who would want to kill a fan? Is Ruth really in danger? You’ll need to use all of your deductive skills to investigate the scenes and uncover the true threat, before Ruth Fisher’s opening night becomes her final performance in this chilling Hidden-Object Puzzle Adventure game! 614.88 MB
 Game System Requirements:
  • OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • CPU: 1.6 GHz
  • RAM: 1024 MB
  • DirectX: 9.0
  • Hard Drive: 627 MB
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download

 
OYUNUN DAHA ÖNCEKİ SERİSİ
Danse Macabre : The Last Adagio Collector’s Edition 
Danse Macabre 2 : Moulin Rouge Collector's Edition 
Danse Macabre 3 : Deadly Deception Collectors Edition
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 3 yorum

16 Haziran 2015 00:53

Şimdik aramızda göremesekte Gamemaster'ımız SU daha sağlam yorum yapacaktır.Fikrimi sorarsanız bu Eipix Games iddialı işler yapacam,sektörde 1 numara olacam diye.zırt pırt oyun yapıyor.Bu oyunun MB'ına bakınız.1 oyuna harcayacağı GB ları bölüp 2 oyun diye kakalıyor.Hal böyle olunca da ortaya bunun gibi zevksiz bir oyunlar çıkıyor..

16 Haziran 2015 01:01

Oyun boyunca yaptığımız al object'yi kutuya yerleştir açılınca çıkanı başka kutu v.b yerleştir.Ordan çıkanı başka yere filan..HOS'lar maşallah kafam kadar büyük object lerle dolu.Fareyi rastgele tıklatsan bulunabiliyor.Biz sıkı HOG'ciyiz kardeşim diyene bu tip oyunlar havagazı.).

27 Haziran 2015 11:28

Serisi olan oyunların önceki sezonlarına bakar ve ne yazdığımı okurum önce ve eğer eski sezonlara zahmet edip heeç bişey yazmadımsa eyvah derim yine sırada bir oyun ve çoğu zaman indirmem.Bu oyunda dalgaya gelip indirip sonra baktım eski yorumlara :((
Şöyle düşünüyorum; ya biz bu oyunları oynaya oynaya üstün zekalara sahip olduk ve seriler bile bize çocuk oyunu gibin geliyor yada bu oyunları yapanların zeka seviyeli giderek düşüyor! heey kardeşim karşında yetişkinler var bebe oyunları yapma beni oralara getirtme !

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template