Mutlu Yıllar 2015-Happy New Year 2015

 
Tüm site üyelerimize sağlıklı ve mutluluk dolu bir yeni yıl dilerim. 2009 yılı Ocak başında başladığımız oyun maceramız 6cı yılını dolduracak. Bizim ülkemizde yaşayanlarla çok keyifli yıllar geçirmemiş olsak da oyunlarla, zaman zaman bireysel paylaşımlarla hem stresimizi atmaya çalıştık hem yalnız olmadığımızı gördük. Umarım 2015 geçmiş tüm seneleri gölgede bırakacak kadar iyi bir gelecek getirir bizlere. Sağlık, mutluluk, özgürlük, demokrasi, bol kazanç ve her şeyin en en en olanından diliyorum hepimize.

Happy new year wishes for every one who has been on this site with us as we take fun and enjoy of games. Wishing peace and happines to all our gamer friends all over the world. And on 5th January 2015 this site will be a year more older. Thanks to everyone who has been playing games with us since 2009 January.

Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 7 yorum

22 Aralık 2014 12:29

Yeni yıla kalan şu son günlerde, ben, site içinde tanıdığım, tanımadığım tüm arkadaşlarımıza gelen yılın kalplerinde ki dilekleri beraberinde getirmesini dilerim...herkese önce sağlık sonra huzur ve mutluluklar dilerim.
Sevgili sisciğim içinde yaşadığımız sorunlu dünyamızda, bize sunduğun oyunlar eminim ki benim gibi bir çoğumuzun stres atma, kafa dinleme eğlenceli vakit geçirme limanı oluyordur, sana böyle güzel bir site yaratıp bizlere sunduğun için tekrardan çok teşekkür ederim. Yeni yılda gelen günler senin için tüm güzellikleriyle gelsin, kalbinde ki dileklerin doğru yerde, doğru zamanda hayat bulsun, seni çok seviyoruz sevgili patron :-D

22 Aralık 2014 16:12

Ben de başta patronum sis şekom olmak üzere herkeslerin yeni yılını kutluyorum.Bundan sonra oynayacağımız tüm oyunların daha zor,daha güzel,alışılmışların dışında yapılmasını da manitumdan diliyorum.

22 Aralık 2014 20:18

Böylesine rezil bir dönemde insanın hiç bir şeyi ne kutlamak ne de eğlenmek aklına gelmiyor ne yazık ki :( Ama her şeye rağmen bizleri bir nebze de olsa bu ortamdan uzaklaştıran sitemiz ve HOG'larımız için çok sevgili patronumuza sonsuz teşekkürler demek istiyorum. Burada tanışıp yıllandığımız tüm dostların ve yeni sitedaşlarımızın narduganınızı canı yürekten kutluyorum :)

24 Aralık 2014 13:47

ney ney neyyyyyyyyyy narduga ney yahu :)) bu yıla ben 2 kişi gircem, Allah ım sonumu hayır etsin. Bu arada torunuyla ilgilenmeyen hala teyze ve de en önemlisi anneannelerin de yılbaşı şeysileri kutlu olsun !

24 Aralık 2014 18:09

Yavrucum nardugan şu ki; Ön Türkler'de ve İslama kadar olan Türkler ile Sümerlerde de aynı adla anılan yeni yıl bayramıdır.Her yıl 22 Aralık'tan sonra gelen ilk dolunayda kutlanır.Bunun nedeni ise Türklerin eski inanışına göre gece ile gündüz sürekli savaşırlar ve 21 Aralık günü en uzun gecedir ve ardından günler uzamaya başlarlar bu yüzden 22 Aralık günü Türkler için çok önemlidir ve bu günü takiben (Ay yılı esasına dayalı bir takvim kullandıkları için) ilk dolunayın çıktığı ilk gün yeni yılın ilk günüdür.
Bu gün içinde tüm Türkler, ölümsüzlüğün simgesi olan ve Türk Mitolojisi'ne göre tüm insanların türediği ağaç olan Akçaçam Ağaçları süslenir ve altında türlü gelenkesel oyunlar oynanır, kopuz eşliğinde şarkılar söylenir ve eğlenceler düzenlenirdi. (Kaynak:Vikipedi)

26 Aralık 2014 14:44

Size de mutlu huzurlu ve neşeli bir yıl dilerim

29 Aralık 2014 23:10

İyi seneler herkese

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template