Amaranthine Voyage 3 : The Shadow of Torment Collector's Edition


Long ago, Anther was a realm of beauty and magic, but the appearance of a being named Torment drained their magic and forced the survivors to flee to a world called Earth. Years later, one of their artifacts has been uncovered, reopening the way between both worlds. You must enter the portal and stop Torment before it turns its sights toward Earth. An ancient prophecy declares that you will be the one to save both worlds, but will it come true? Find out in this breathtaking Hidden Object Puzzle Adventure game! 1.13 GB
 Game System Requirements:
  • OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • CPU: 1.6 GHz
  • RAM: 1024 MB
  • DirectX: 9.0
  • Hard Drive: 1185 MB
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
DEĞİŞMELİ LİNKLER--INTERCHANGEABLE LINKS
PART 1
PART 2
OR / VEYA
PART 1
PART 2

OYUNUN DAHA ÖNCEKİ SERİSİ
Amaranthine Voyage: The Tree of Life Collector's Edition
Amaranthine Voyage 2: The Living Mountain Collector's Edition
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 7 yorum

1 Ağustos 2014 13:52

henüz indirmedim ama bu seriyi de sverek oynuyordum ben, genelde bildik her şey mevcut hog lardan sıkılmadan oynanan cinsiten yane :)
gamemasterim ilk oyunu beğenmemiş 2. sinide bizim ilk oyunda verdiğimiz tepkilerden dolayı oynamış umarım bu 3.sünde artık onun beklentilerini karşılayacak bir oyun yapmışlardır :-D

1 Ağustos 2014 22:54

Zevkle oynuyorum ve fakat neden derseniz, dolu beni gaza getiren achv olduğu için..onun dışında sen eyy bu seriyi yapan firma,artık şu grafiğini düzeltsen diyorum. bak 3. yü yapmışsınız hala dandik ötesi bir grafik !

4 Ağustos 2014 09:58

Yok fena değil yani, oynanır, hele diğer tırı vırılar yanında mukteşem kalır sucazım, hakkını yeme yani :)

19 Ağustos 2014 21:05

merhabalar oyunu çok zevkle oynarkene 3. bölümde müzik kutusunu açtım ( hani üstüne balerin ve erkek figürü koymuştuk anahtar bulup açmıştık) içinden sprey çıktı kullandım sıkıntı yok orada ama desenli tahta çubuğu alamadım. defalarca denedim , elimdeki nesneleri kullandım yok olmuyor alamıyorum. diğer 2 çubuğu aldım. oyun tıkandı . lükfen yardım ediniz , tşk.lerr . imza : çok üzgün ben.

19 Ağustos 2014 23:29

moonrose bu müzik kutusu ile ilgili bir kaç bug raporu var.ama denmiş ki önce danscıları koyup sonra anahtarı çevirmek gerekiyormuş.bug olduğuna göre yeni profille başlamak dışında çözüm yok.

19 Ağustos 2014 23:46

çok teşekkürler :)) deneyim hemen :)

24 Ağustos 2014 00:58

sis mrhb, yeni profille denedim dediğin gibi yaptım bu sefer oldu, bitirdim ekstrasını oynuyorum. puppet show gelmiş indireyim başlayım hemen :)

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template