Queens Quest : Tower of Darkness Platinum Edition


This is a fairy tale that begins…at the end! You know – the part that says “…and they lived happily ever after!”? Well, so they did – but not exactly for “ever after”! Because very soon after prince married his beautiful princess, they learned that future dreams cannot be built to last on the sins from their past. Demons still lurk there, and it will take more than love, and even more than courage, to save this family from the evil power. This young princess will quickly need to become a powerful and determined queen in order to protect her kingdom – and the ones she loves the most! 1.31 GB

System Requirements:
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
CPU: 1.4 GHz
RAM: 514 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1.29 GB

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 3 yorum

28 Haziran 2014 15:37

Oyunun grafiği çok sevdiğim tarz olmasa da ben oyunu tuttum.Çünki niye derseniz bol miktarda sevdiğim türden achievementsi bulunuyor,öyle tırı vırılardan diil.Oyunun en büyük güzelliği guidesi yok ha sıkışınca hintle ilerleniyor o ayrı.Asıl çok baba puzzler yapmışlar bayaa uğraştırıyor skip de edemiyorum kupalarım gidecek diye valla nolacak benim bu halim bilmem ! iyi oyunlar millet :)

1 Temmuz 2014 16:16

eee gamemaster olmak kolay değil anacığım amma tebrikler sen hakkını veriyorsun ünvanın :-D
bende bunu akşam indirip oynarım artık :)

10 Ağustos 2015 01:34

Nedendir bilemem kaçırmışım bu oyunu iyi mi?.Gerçekten güzel oyun.Fekat save etmiyor.Hep baştan başlıyor.Denişik profiller büyük harfli filan denedim emme nafile.Netçez bilen var mı?

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template