Nightmares from the Deep 3 : Davy Jones Collector’s Edition


Nightmares from the Deep: Davy Jones is the final chapter in the pirate trilogy Nightmares from the Deep, and tells the story of fearless museum custodian Sarah Black and her daughter, Cory.After discovering mysterious notes confirming the truth of the Davy Jones legend, Sarah calls a press conference to reveal to the whole world that the old sea-devil and his mythical treasure are real, hidden away on a mysterious island.Suddenly, the galleon of the infamous pirate appears on the horizon, and Davy Jones himself breaks into the museum to kidnap Sarah and her daughter.Both Sara and her daughter are thrown into the brig of Jones' ship. They manage to escape, and while searching for a way back to shore, they discover dark secrets about the ship's otherworldly origins. But before they can escape on one of the lifeboats, they are caught, and to save her mother, Cory agrees to a sign a dark pact with Davy Jones...1,07 GB
 Game System Requirements:
  • OS: 10.9/10.8/10.7/10.6
  • CPU: 2.0 GHz (INTEL ONLY)
  • RAM: 1024 MB
  • Hard Drive: 805 MB
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
DEĞİŞMELİ LİNKLER--INTERCHANGEABLE LINKS
PART 1
PART 2
OR / VEYA
PART 1
PART 2

OYUNUN DAHA ÖNCEKİ SERİSİ
Nightmares from the Deep The Cursed Heart
Nightmares from the Deep 2 : The Siren’s Call Collector’s Edition
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 5 yorum

28 Mart 2014 01:36

SİTE ÜYELERİNE DUYURUM:

SEÇİM GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞTIĞIMDAN PAZARTESİYE KADAR SİTEYLE PEK İLGİLENEMEYEBİLİRİM.TAKDİR EDERSİNİZ Kİ KENDİ İŞİM,ÇOCUĞUM,AİLEM-EVİM ÜZERİNE ÇOK YOĞUN SEÇİM HAZIRLIĞI VE EĞİTİMLERDEN ZAMANIM ÇOK AZALDI.OYUNLARIN EKLENMESİNDE GECİKME OLURSA ANLAYIŞLA KARŞILAYACAĞINIZA İNANIYORUM.

SEÇİM ŞİMDİDEN BU VATAN İÇİN HAYIRLI OLSUN UMARIM.

28 Mart 2014 14:37

hepimize hayırlı olsun ve de size kolay gelsin.

29 Mart 2014 21:27

Kolay gelsin sevgili Sis,dileklerin dileklerimdir.Şimdiye kadar yaptıklarının kredisi öyle çok ki istersen bir ay uğrama buralara ( o kadar olmaz umarım :) ).Daha güzel bir ülkede oyunlanmak dileğiyle..

2 Nisan 2014 01:00

slm sis oyunu indirdim ancak inanamayacağın kadar trojan ve advare buldu kurmadı nasılda heveslenmiştim oysaki çok ilginç

11 Aralık 2014 04:36

oyunda trojen falan yok. virüs programı egze ikonunu bazen öle gösteriyor. bende de çıktı ancak virüs programını kpatıp oynadım. oyun bitince tarattım bişey çıkmadı. oyun fena değil. oynanır. ha oynanmasa da fazla bi kayıp olmaz.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template