Bluebeards Castle 2 : Son of the Heartless


Eighteen years have passed since the last of Bluebeard's wives managed to escape with her life, and the life of their unborn son. As he approaches manhood, the young man now faces nightmares that threaten to drive him mad. His aunt reveals the true tale of his father's past. If he does not destroy the immortal heart that cursed his father, he shall die before his next birthday. Even as he approaches Bluebeard's Castle he can feel his heart slowing. He doesn't have much time. He must find the dark heart... or die trying in Bluebeard's Castle: Son of the Heartless, a heart-pounding Hidden-Object Puzzle Adventure game! 735.92 MB
 Game System Requirements:
  • OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • CPU: 1.6 GHz
  • RAM: 1024 MB
  • DirectX: 9.0
  • Hard Drive: 755 MB
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download

OYUNUN DAHA ÖNCEKİ SERİSİ
Bluebeard's Castle
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 2 yorum

12 Şubat 2014 19:14

Bu oyunda da abiler demiş ki;size muhteşem bir grafik yaptık ve bundan dolayı da, yok guideymiş yok map mış yok archievement falan beklemeyin! oyununuzu oynayın!istediğiniz kadar tıklayın,skip edin bizi ilgilendirmez ve bu arada gözlerinizin bozulmasından firmamız sorumlu değildir !

12 Şubat 2014 22:06

daha indirmedim ama ilkini pek bi beğenmişiz aslında neden 2. si böyle dandik olmuş anlayamadım ( yani su nun yorumlarına sonsuz güven duygusu içinde yorumluyorum )

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template