Shtriga Summer Camp


Capture the spirit of a dead witch before she claims another victim! Summer camp has always been about good memories and new experiences. But the children at one particular camp never expected to be terrorized by a murderous ghost! When a mother hires your services as a private investigator to find her missing child, all you know is campers have been disappearing faster than you can say Rise and shine! 693.56 MB

System Requirements:
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
CPU: 2 GHz
RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 758 MB

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 3 yorum

8 Ocak 2014 21:50

2014 oyun prensibimi açıklıyorum ar yu redi? :)))

-bu tarz dandik oyunları artık asla ve kat'a yazmıyacağım.o kadar dandik ki daha ilk dakkada bana hos oynatıyor,çok matahmış gibi birde 3 tık da kızıyor! grafik desen çocukluğumdan kalma,ha birde inv. yukarı çıkmıyor ki aldığım şeyi kullanayım !

evet kararım kesin.C katagorilerini asla yazmayacağım artık,B sınıfında ise 7 ve üzeri bir oyunsa yorum yazacağım oda yazmaya değer bir ekşını varsa ! yettiniz la adam gibi oyun yapın artık !

9 Ocak 2014 13:05

Kızma kızma sucazım, ben de gıcık kaptım o ekran olayına ama oyun aslında atraksiyonlu, düz hos değil , ben çareyi full screenden çıkmakta buldum, başka ne yapsam olmadı. Her şeyi göze aldım derseniz oynayın anacım,oyun da kalmadığı için oynuyorum ben napim :P (imza: polyannaoyuncumeraklı )

9 Ocak 2014 13:18

sonuna kadar arkandayım su kaliteli oyun seninde hakkın :-B

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template