Mystery Tales: The Lost Hope Collector's Edition


Several years ago you suffered a tragedy. Your sister Margaret died. Margaret lived with her husband, Emmett, in a small little village lost in the mountains. After her death, Emmett, overcome with grief, disappeared from the town.And now many years later, you have received a mysterious letter in which he invites you meet with your dead sister. You are so intrigued by this unexpected letter that you head to the village of Reagan, where your sister had lived and where she was buried.Learn whether you will meet your sister and discover what mortal dangers you will face in Mystery Tales: The Lost Hope.1.23 GB
 Game System Requirements:
  • OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • CPU: 1.6 GHz
  • RAM: 1024 MB
  • DirectX: 9.0
  • Hard Drive: 1284 MB
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA STANDART EDITION
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 7 yorum

25 Ocak 2014 07:55

Vaav yepisyeni oyunumuz gelmiş, sağolasın siscim, 2 gündür hastayım, öksürük tıksırık yatamıyorum, ne hora geçti bilsen:)

25 Ocak 2014 12:45

eneee..file factory 40 dakka didi :))

25 Ocak 2014 14:30

ya su vallahi şansına şükret, bende ne sorun varsa (denemediğim yol kalmadı) filefactory açılmıyor ve dfile dışındakiler 6 saat falan diyor :(

25 Ocak 2014 14:32

meraklıcım çok geçmiş olsun canım valla yakın olsak hemen sana bol limonlu, şehriyeli tavuk çorbamı kapar gelirdim anacığım bişiyciğin kalmazdı valla :-)

26 Ocak 2014 13:47

bu oyunda aradığınız her şey var, ama bilemiyorum neden ben ısınamadım

26 Ocak 2014 14:01

Sağolasın şebnemim, içmiş kadar oldum canım :)

28 Ocak 2014 11:14

İmdiii efenim oyuna gelirsek, suyumun da sevdiği her tür atraksiyon mevcut ama ben de hiç ısınamadım ne yalan söyliyim, bunda oyundaki sahne geçişlerinin siyah ekran olarak uzun süre bekletmesi en büyük etken oldu sanırım. Yine de oyanır mı oynanır, hele hasta yatarken alternatifiniz yoksa elbette oynanır..

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template