Shadow Shelter


You have been hired as a private investigator to search for the missing heir to the old estate in Scotland. It would be expected that everyone in an abandoned house should sleep soundly and strong. But that assumption is wrong ...The house has a life hidden from the eyes of the novice. Within its walls have long inhabited by the spirits and ghosts. And only IF you play by their rules, will they let you into their dominion. 523,34Mb
 System Requirements:
♦ OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7
♦ CPU: 1.0GHz
♦ Memory: 256MB
♦ DirectX®: 9.0
♦ Hard Drive: 37MB HD space.

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 5 yorum

22 Eylül 2013 12:14

Valla arkadaşlar başta pek beğenmedim ama oyun güzel. Kilitlenen inv., map ve hint var, skip yok. Sadece odalardan odalara map yoluyla geçerken adım adım tıpış tıpış yürüyen ayak olayı biraz sıkıcı, hele ben gibi sabırsızlara..Onun dışında şeytanlı meytanlı atraksiyonlu değişik bi oyun, grafikler biraz iç sıkıcı ama takılmayın, sonradan zevkli geliyor. Benden bu kadar, tişkürler patronum, bu arada umarım iyi olmuşsundur, tekrar geçmişler olsun siscim...

26 Eylül 2013 01:46

meraklı arkadaş ben bu oyunu siteye geldiği gün indirdim oynamaya başladım ama dün geceden beri aynı yerde takılıp kalmış durumdayım siz bitirdiyseniz eğer şu baykuşlu kapıda ne yapıcam istediği herşey var devedikeni ayna el baykuş...ama bir türlü geçemiyorum orayı bunları nasıl kullanıcam yardımcı olursanız çok sevinirim..

3 Ocak 2014 16:47

maymun yerinde tıkandım kaldım oynayan varsa yardımcı olabilir mi acaba

31 Ocak 2014 11:27

oyun çok güzel.değişik.geçemediğiniz yerlere geldiğimde yardımcı olacağım.nazan türk

3 Mayıs 2014 05:21

lad ve nazan bahsettiğiniz yer sanırım üstümüze doğru gelen hayvanların olduğu yer. tilki balık, ayı domuz, geyik gibi. buraya gelene kadar bazı silahlar bulduk tüfek, ok bıçak v.s .eşitli yerlerde tablolar var o tabloya tıklayıp hangi hayvanın resminde nasıl öldürüleceği anlatılıyo. galiba domuza bıçak fırlattıkç geyiği tüfekle balığı okla vurduk. tam biebir hatırlamıyorum ama o resimlere bakmadan malzemeleri kullanamıyoruz. umarım yardımcı olmuşumdur.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template