Forest Legends The Call of Love Collector’s Edition


Deep in the heart of an enchanted forest, a forbidden love blooms. Guide the human Eveline as she sets out to rescue her beloved from the clutches of a tyrant, learns the truth about magic and discovers her extraordinary destiny! Epic in scope and exploring themes of love and belief, Forest Legends:The Call of Love will captivate you from beginning to end!1,82 GB
 Game System Requirements:
  • OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • CPU: 2.5 GHz
  • RAM: 1024 MB
  • DirectX: 9.0
  • Hard Drive: 1908 MB
PART 1
PART 2

Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 26 yorum

4 Ağustos 2013 18:40

gayet güzel efendim buda zevkle oynanacak gibi....

5 Ağustos 2013 19:01

linkler gitmiş..

5 Ağustos 2013 19:28

hiçbir link çalışmıyor yönetici tatile gitti linkleri de yanında mı götürdü belki tatilde ona lazım olur ....tepe tepe kullansın.....

5 Ağustos 2013 20:21


nazan tezgören ;siteden ilk kez mi oyun indiriyorsun yada gizli takipçilerdenmisin bilemedim ama her iki durumda da seni kibar olmaya davet ediyorum !!

5 Ağustos 2013 20:54

merhaba oyunun linkleri çalışmıyor yenilemek mümmünmü rica etsem.

5 Ağustos 2013 23:29

LİNKLER YENİLENDİ

nazan ne şirinsiniz böyle.cidden başka site bakın siz.

6 Ağustos 2013 12:54

keşke sizde benim kadar ciddi ve şirin olsanız ayrıca ben bu sitede oynamıyorum arkadaşlarımın feryatlarını duydum size tepkim ondandır arkadaşlar nazik oldukları için size yeterince tepki gösteremiyorlar ben onların avukatlığını yapıyorum...umursamaz site sahiplerine nazik olamam yalakalık yapamam...benim prensip ve kurallarım bundan ibaret al siteni tepe tepe kullan....

6 Ağustos 2013 14:14

sayın site avukatı nazan hanım,demek sessizliğin sesi olmaya karar verdiniz.çok güzel,yalaka olmamanız müvekkillerinizi yalaka yapmış oluyor ama neyse..benden size tavsiye değil bir emir :haydi başka siteye ve birdaha her yazdığınız silinecektir !

6 Ağustos 2013 14:52

Ne severim prensipli insanı. Hele avukatsa iki kere severim. Bir de kendisini ilgilendirmeyen konuya elde tuzla koşuyorsa üç kere severim. 4,5,6 ve daha fazla sevmeler için neden bulursam geri geleceğim :D

6 Ağustos 2013 15:36

Tehdite tehditle cevap.., her iki tarafında yaptığı nahoş.

6 Ağustos 2013 16:00

ya ne çok içini dökmek isteyen varmış arkadaş!! oyunları sessiz sessiz oynayın,hadi sağol mağolu geçtikte lütfedip oyunla ilgili bir yorum dahi yazmayın,sonrada nerde bir ekşın hooopp anında müdahele edin ! ve bu arada esu; sizin tehdit olarak algıladığınız şey neydi bilmiyorum ama eğer yazıların silinmesi ise evet sileceğim ! biz burada yıllardır keyifle oyun oynuyoruz.burası oyun sitesi ,beğenmezsen gelmezsin olur biter! ha eğer tüm oyunları bu siteden indiriyorsan eleştirilerinide kibarca yaparsın...bedava,sorunsuz oyun oynayıp sonrada laga luga yapanlar, başka sitelerden acilen beklenmektesiniz.

6 Ağustos 2013 16:37

Eleştirimde kabalık yoktu. Algıda sorununuz varsa o ayrı konu. Bu site benim, ben ne dersem o olur gibi yaklaşımlarınız aynen hükümetin yaklaşımına benziyor. %50 oy aldım ben ne dersem o olur dayatmasından hiç bir farkı yok. Elinde bulunan gücü veya ayrıcalığı hükmetme aracı olarak kullanan insanlardan hiç hoşlanmam.
Sağlıcakla kalın.

6 Ağustos 2013 16:47

eleştirilen siz değildiniz sayın esu,size sadece cvp vermiştim.algıda sorun yaşayan sadece ben değilmşim galiba ve bu arada evet bu site benim ve burada ben ne istersem o olur !

7 Ağustos 2013 00:10

yok ben bunu beceremdim indiremedim indirdiğiniz linkleri bana kopi halinde verebilirmsiniz ica etsem

7 Ağustos 2013 11:12

Hülya ;değişmeli partlar olarak verilen ilk 2li linkten indirmede sorun yok.önce part 1 i indir daha sonrada part 2 yi indirip bir dosyada birlikte açabilirsin.yada üstten 3. link tek part halinde indiriyor,ordada solda ücretsiz indirmenin dakikaları dolunca indirebilirsin sorun yok. :)

7 Ağustos 2013 13:17

@Nazan,
Sizin işiniz gücünüz mü yok kardeşim?Linkler çalışmıyor denmiş yarım saati bulmadan sen zıplamışsın ve ilk defa sitede yorum yazıp yüzünü gösteren biri olarak oldukça kaba,direkt saldırgan üslupla yazmışsın.Sonra da yalakalık yapamazmış arkadaşlar kibarmı ses çıkaramazlarmış gak guk.Osuruğunla kavga etmek istiyorsan başka kapıya lütfen.

@Esu,
Su direkt size yazmamış,haklısınız sizin bir cümlelik yorumunzda kabalık vs yok.Ama siz de üzerinize alınmışsınız. Ki bir konuda katılıyorum.Bu sitenin yaklaşık 697 mail üyesi,91 blogger üyesi,300den fazla facebook takipçisi var.Günlük giriş 1500 kişi civarıdır.Yani üyelerin çoğu sürekli sitede oyun oynar ama çoğu oyunun şusu böyle busu böyle yorumu yazmaya da arkadaşlara yardımcı yorum yazayıma erinir.Ama bir ekşın varsa dökülür herkes ortaya.Ha kimseden yardımcı olun,yorum yazın beklentimiz yok ama tuzlukla da kimse koşmasın cidden.

Arkadaşlar tatil mevsimi,üzerine bir de bayram. Tabii ki böyle zamanlarda sitede aksama gecikme olur Kİ BİR AKSAMA YA DA ÖNEMLİ BİR GECİKME OLMAMIŞTIR.Anlayış gösterilmesi gayet doğaldır,anlayış gösterilmese bile kibar ve iyi insan olma adına çemkirilmemesi gayet doğaldır.Her zaman bilgisayar elimin altında değil,telefondan da bloggera sağlıklı giremiyorum.
Bi sakin olun ya.

7 Ağustos 2013 14:22

@Sis
Su'nun adımdan sonra yazdığı her şeyi doğal olarak kendi üstüme alındım çünkü isim ve sonrasında yazılanlar ismi yazılan kişiye referanstır.
Ben de 2 yılı aşkın bir zamandır siteden oyun indiren ve çok az yorumda bulunan biriyim ve serzenişinizi çok doğal karşılıyorum. Ki size bir çok konuda hak veriyorum.
Son bir kaç aydır oyun indirmeyecek bile olsam her gün siteyi ziyaret ediyor ve site hala aktif mi diye kontrol ediyorum çünkü Gezi Eylem'lerinden sonra bazı arkadaşlarımın bloglarına saldırılar oldu. Sizin de eylemlere destek verdiğinizi bildiğimden yapacak çok şeyim olmasa bile siteyi kontrol edip rahatlıyorum.
Hiçbirimizin art niyetli olmadığını biliyor ve herkese İYİ BAYRAMLAR diliyorum.

7 Ağustos 2013 18:34

aşağıdaki yorum silinmiştir.ne hırs bu anlamadım gelme dendiği halde gelip gelip sadece bana değil diğer üyelere de hakaret ediyor.ablacım sana ekmek yok burada anla lütfen.

BU SİTE YALAKALARDAN GEÇİLMİYOR BOL BOL YALAYIN ... -

nazan tezgören

saat: 16:43

7 Ağustos 2013 19:04

Nazan hanim, söyleminizi çok tayyipvari gördüm. Emin misiniz adınızın Nazan olduğuna? Saygılar başkanım.

12 Ağustos 2013 09:00

Off bu ne çirkefliktir yaa, nazan hn. bakın size hn diyorum, terbiyemi bozmak istemiyorum. Burada hiç bir karşılık beklemeden verilen özveriye ve bizim gibi siteseverlere yaptığınız hakaretlere bir son verin, burada isteniyorsunuz, nereye isterseniz kapı açık, güle güle size...

20 Ağustos 2013 21:32

aman yarabbim nolmuş la burada ??? iyi ki bi tatile gittik yane, bensiz ekşın yapmışsınız kızlar hiç yakıştıramadım valla :-D
SİS ciğim canım tüm yorumları okudum arkadaşım maksat konuyu yeniden açmak değil ama bi çift sözüm var söylemeden geçemiyeceğim ; aklıma ilk ve tek gelen şu ki ( siteyi doğru düzgün takip eden her kes bunu bilir zaten ) burada yapılan saldırının siteyle alakası yok ! bahsi geçen konu asılsız ve boş nice site var aylarca yorumuna cevap alamıyorsun, boşuna soru sorup duruyorsun bunu herkes gayet iyi biliyor!
Sen burnundan şakır şakır kanlar gelipte tansıyonun tavan yapmışken, hastanede canınla uğraşırken bile, aman site oyunsuz kalmasın diye 2. gün gelip oyunlara bakan insansın eee bizde kendimizden eminiz, şükür sana veya siteye yalakalık etmek gibi bir güdüde değiliz...bence olay yukarıda bir yerde esu adlı üyemizibde değindiği gibi biraz siyasi görüşlerimizden kaynaklanıyor yani saldıracak başka zemin bulamayınca bu yolla huzursuzluk çıkarlarım, çamur atalım izi kalsın diye düşündülen...ama işte yanıldılar :-D

2 Aralık 2013 19:06

LİNKLER YENİLENDİ

19 Ocak 2014 08:59

ya ben günlerdir sabah 9 akşam 9 tütüncüde çalışıyorum. hiç boş kalamadığımdan sevgili sitemin oyunlarını artık güncel takip edemiyorum. geriden yetişmeye çalışıyorum. B u gün sıra bu oyuna geldi daha ağustosun ilk oyunlarından. şimdi 2014 ocak. Derken efenim Nazan hnm.ın değerli yorumlarını da dolayısıyla şimdi okumuş oluyorum. Ay ne şeker bi abukat bu yav. benim kanım çok ısındı kendisine. Bu sitenin en eski 4 yalakasından birisi olduğumdan kendisini sevgiyle yalamak istiyorum. Duyrulur. Görevim yalaka bulucuları iştahla yalamaktır.

21 Ocak 2014 09:32

2 linte ölü yav 2 gün önce 1. partı indirdim di. şimdi 2 linktede dosya yok der efendim bilginize.

21 Ocak 2014 18:39

bozom linkler tümüyle yenilendi.2 part filefactory .

7 Mart 2014 06:00

sağol sisim oynadık bitti. güzeldi.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template