Vampire Legends: The True Story of Kisolova Collectors


Vampire Legends: The True Story of Kisilova Collector’s Edition is an incredible adventure based on the true story of the first documented case of vampirism ever! Who or what is killing the townspeople of Kisilova? You and your partner are sent on an improbable journey by the Imperial Court in Vienna. You must investigate a series of strange deaths in a distant town, Kisilova, a far-off region of the Empire on the banks of the Danube River. The murders occurred under strange circumstances and people are fleeing the town in panic. There is a sense of urgency to solving the mystery, as townspeople are dying and it is up to you to find the culprit and stop the murders. In the end you will discover that things are not as they seem; you must put an end to the tragedy that has struck the unfortunate town of Kisilova. The game is based on the true story of one of the earliest and most well-documented cases of vampire hysteria. 1.38 GB
 Game System Requirements:
  • OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • CPU: 1.4 GHz
  • RAM: 1024 MB
  • DirectX: 9.0
  • Hard Drive: 1446 MB
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA STANDART EDITION
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 6 yorum

30 Mart 2013 19:10

evettt bakıyoruz yazıyoruz cast e minit piliizz

30 Mart 2013 19:20

gayet klasik bir hog oyunu efendim,inv. kilit yok ordan zaten puan kırdım bide guide koymuşlar çok lazımmış gibi..neyse çokk iyi oyunlar diliyorum efeemm :)

31 Mart 2013 10:50

Oynuyoruz,fena değil oynanıyor efenim :)

3 Nisan 2013 15:44

efendime söliyim ben bu oyunu file factoryden indirdim emme slow download dedik hemen 300kb civarında egze yazan bişi indi. egzeyi çalıştır yaptık egzeden 636 mb civarı bi rar çıktı. rarı buraya çıkar diyip oyunu kurduk oyunda açıldı ama bi baktım oyun 1.39 CB ben naptım ne ettim anlamadım acaba demo falanmmı indirdim. sis bi bakabilirmisin sende.

3 Nisan 2013 18:22

bozo yok yannış bir şey yapmadın.file factory 1 gb üzeri dosyalara free kullanıcıya indirme izni vermediği için o linke oyunun unrar-play halinde olanını koydum.daha az yer tuttuğu için.yani depositten inen oyun exe ile kurulanve 1.38 gb olan dosya,diğerlerinden inen oyun sadece unrar edilip oynanan ve 600 küsur mb olan dosya.

9 Nisan 2013 08:31

bence extra bonus kısmı daha zevkliydi oyunun esası bonustan sönük kaldı

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template