Otherworld: Omens of Summer Collector's Edition


Join Fiona, a young girl born with magic, as she stops dark creatures in this hidden-object puzzle adventure. There is a magical world hidden beneath our own -- and only you can see it! Can you stop the Shade and his minions from casting our world into darkness?With the help of Ms. Thomas, Fiona's schoolteacher, find magical artifacts that will stop the Shade for good. Solve tricky puzzles and explore fantastic landscapes. Choose your own path and decide which location to visit first. Test your wits in a battle between good and evil in Otherworld: Omens of Summer.649.74 MB
 Game System Requirements:
  • OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • CPU: 1.0 GHz
  • RAM: 1024 MB
  • DirectX: 8.1
  • Hard Drive: 669 MB
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download

OYUNUN DAHA ÖNCEKİ SERİSİ

Otherworld: Spring of Shadows Collectors Edition
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 15 yorum

2 Şubat 2013 16:06

amanda aman pek aalaymış bu oyun eferin! başta + 14 yazısı beni bi heyecanlandırsa da sonadan anlamış oldum ne için olduğunu :)) çok iyi oyunlar efendim.

2 Şubat 2013 16:11

Yorum için teşekkürler su :D

2 Şubat 2013 16:22

ve btw; bu oyunun ilk serisini mutlaka oynayın derim eğer ki kaçırdıysanız....

2 Şubat 2013 21:19

bilgi için teşekkürler su cum
ya abicim ben daha dün yüklenenleri bitirmedim ki buna başlayayım amanın sisciğim valla oyun bombardımanına tuttun bizi yükleyen ellerin dert görmesin canım.

2 Şubat 2013 21:23

ya ben bunun ilk serisini maalesef bende bug oluştuğundan oynayamamıştım şimdi bakınca hatırladım inşallah 2. kısımda aynı sorun olmaz pekte güzel oyundu bu

2 Şubat 2013 22:29

@sebnem oyunun ilkinin linklerini güncelledim ben.oynamak istersen ilk linklerden indir tekrar.

2 Şubat 2013 23:50

E bu güzel :D

4 Şubat 2013 02:21

slm bu oyunun tarzı ne nasıl bir oyun ?

4 Şubat 2013 02:26

ilk serisi demişdinizde linki ne acaba

4 Şubat 2013 08:10

Çok atraksiyonlu, 14 yaş altına yasak :Pbi oyun,arada eser miktarda HOS var ama genelde puzzle içeren bi adventure tarzı diyebiliriz, ben gayet zevkle oynadım efenim, tebrikler siscim bu ara arka arkaya 2 güzel oyun edivemişsin :)

4 Şubat 2013 16:41


shera1 ;yukarda bakacak olursan -oyunun daha önceki serisi-diye bir yer var ve yine 2 şubat 2013 22:29 tarihli sisin verdiği cevap var.

5 Şubat 2013 04:43

su ve meraklı yorumlarınız için çok tşk ederim bende eskiden bu siteden devamlı oyun indiriyordum sonra ara verince 2-3 yıl kadar şimdi nerde ne var hangi oyun ne hepsi birbirine karıştı hatta oyun indirmeyi bile unutmuştum nerdeyse şimdi boş vakit buldukça siteye bakıyorum sizlerin yorumlarınızı okuyorum ona göre indireyim diyorum amma bu yeni indirme sitelerinin bazılarında nerden indireceğimi bulamadığım için oyundan vazgeçiyorum yada inerken benim internetimin kopmasından dolayı dosya yarım kalıyor zaten 1 kaç saatte iniyor o zaman vazgeçtiğim oluyor dün dream ve bunu indirdim arka arkaya ama bu oyun inerken bir hata olmuş dosya açılmadı ilk fırsatta yeniden deneyip indircem artık bu arada hos ne oyun içinde takılma hata gibi bir eksik mi ?

5 Şubat 2013 08:58

shera HOS hidden object yani gizli nesne bulma oyunlarının olmazsa olmazı olan sahnede saklı objeleri bulma babında ve Hidden Object Scene kelimelerinin baş harflerinin bileşiminden meydana gelmiş bi kısaltmadır.Oyun içinde ekşın ve maceraya kaptırmış giderken dakka başı HOS çözmek haliyle biz oyunseverleri belli bi süre sonra bıktırmasından mütevellit mümkünse az veya özel atraksiyonlu HOS olan veya hiç olmayan oyunları tercih etmekteyiz. Umarım aydınlatabilmişimdir. Linklere gelince bu aralar en sorunsuz ve hızlısı depositfiles, onu da tıklayınca sıradan indirme kısmına bas, sonra ödeme sayfası geliyor ama buna takılma, sağ üst köşeden çarpıdan sayfayı kapatınca geri sayıma (60 sn'den) geçiyor geri sayım bitince çıkan captcha'yı (harf ve rakamlardan oluşan kodu) çöz ve indirmeye başla, yardımcı olabileceğim başka bişey?

28 Şubat 2013 09:08

çok şirin bi oyundu yav grafiklere bayıldım. peri kızlarıylada bi yığım iş çevirdik.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template