Forbidden Secrets Alien Town Collectors Edition


A TV show is turning the children of Fort Nightingale into zombies - but that's not the weirdest thing going on in the city! All of the adults have fallen into a stupor, their bodies motionless like living dolls. Could these strange episodes be linked to the disappearance of a nuclear bomb? And how are the orphans with glowing eyes connected to these events?Enter this mystifying maelstrom as Clarrisa, a government agent that investigates unexplained phenomenon. Through her eyes, you'll search Fort Nightingale for clues, solve cunning puzzles and talk with the townspeople to get a bearing on the case. As each action takes you closer to a shattering revelation, you'll enjoy two unique styles of hidden object gameplay, delve into journals and other background materials, and marvel at cinematic interludes that set a new standard for adventure games. Are you afraid? Or will you step bravely toward the unknown?655.13 MB

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
ndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 11 yorum

11 Ekim 2012 17:11

ay bu da güzele benziyor, hemen indirileee.....

11 Ekim 2012 18:15

patron teşekkürlerr...
güzel grafik,güzel oyun,afiyet olsun ...

12 Ekim 2012 03:59

kaçmaz oyunlardan gibi duruyo

12 Ekim 2012 11:09

Tek kelimeyle nefis. İşe yarayan haritaları olan oyunları seviyorum sanırım :)

12 Ekim 2012 16:47

Bunu da bonus onus ne var ne yoksa bitirdim ben. Yeni oyun istiyorum!

13 Ekim 2012 12:48

valla pek güzeldi ! map ile zıpzıp yaparak çok keyifle oynadık efendim :)

14 Ekim 2012 12:34

selam, kimse sorun yaşamamış ama ben bir yerde feci takıldım ve bug olabileceğinden şüphe ediyorum. cathedral entrance tan sonra crypt e girdim ve orada bir sürü çöpün altındaki bebek mi ne bir şeyi almam gerekiyor. orada hiç hareket yok. ayrıca hint de yanıt vermiyor ve haritaya baktığımda ben hangi sahnedeysem o mekanda aksiyon varmış gibi gösteriyor. acaba ben mi bir şey atladım?

14 Ekim 2012 12:53

guide a baktım ve hiçbir şey atlamadığımdan emin oldum, zaten haritanın mantarlamasından belli. neyse tekrar kurup başlayacağım, umarım bu sefer o çöpün altındaki meleği alabilirim. bu arada başka oyun indireyim bir yandan. : )

18 Ekim 2012 15:19

Harika oyun

19 Ekim 2012 02:40

Oyunun ortasında birdenbire rusça galiba konuşan bir erkek sesi çıktı korktum lan bilgisayarıma girdiler zannettim ilginç

23 Ekim 2012 10:25

basit ama zevkli bi oyun. la o rusça konuşan herif bende çıkmadı. çıksaydı iyi olurdu ben rusları severim. bide o bebekler alein bebeklermiydi bi halt anlamadım.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template