Spirits and Curses 3 in 1 BundlePlunge into the mesmerizing world of magic, love and mystery. Search numerous eye-teasing locations and solve mind-boggling puzzles in this truly-enchanting bundle.Plunge into the mesmerizing world of magic, love and mystery. First solve brain-teasing puzzles, hunt for cleverly hidden items and try your hand in challenging board battles to help Albert, a young magician, restore the Key of Eiron and save his sister kidnapped by Sibelius, a wicked sorcerer in Elementals: The Magic Key. Explore the dark halls of the Mortlake mansion and discover the secrets haunting it in Mystery of Mortlake Mansion. Sail the seas with the captain of the Spirit of Wandering to a variety of locations and search for hidden items that will free her cursed crew and point the way to her missing love. Numerous hours of adventures and discoveries await you in the Spirits and Curses 3 in 1 Bundle.323,16Mb

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
part 1 İndirmek için tıklayınız-Click to download part 1
part 2 İndirmek için tıklayınız-Click to download part 2
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 6 yorum

20 Mayıs 2012 11:53

bakalım bu-package game-neyin nesiymiş ?

20 Mayıs 2012 15:28

3 farklı oyunu barındıran bir paket.
1. oyun bende açılmadı
2. oyun mystery of mortlake mansion 2010 yılından gelen bir oyun.ben şöyle bir baktım ve hiç birşey hatırlamadım,dolayısıyla oynayabilirim.muhteşem grafikleri yok ama bence oynanır.
3. oyunu anlayan beri gelsin ! sağda resimleri çıkan objeleri buluyoruz da, alt bölümü bulduktan sonra üst bölümdeki objelere gelince bir halt edemedim.zaten öyle agraasif bir cursor ki anında kızıyor.biraz daha keşfedeyim bakalım.

sonuç: pc de durur ve oyunsuzlukta gayet güzel oyalanılır.

20 Mayıs 2012 15:41

3. oyun da sağ alttakileri bulduktan sonra,sol altta yanan yuvarlağa tıklıyoruz ve sağ üstte yanan objenin resimde ki yerini buluyormuşuz! la zor anladım şu dandirik grafikli oyunu valla..bide,goldlarımız var ama nerden geldi,bitince nasıl kazanacaz henüz bi fikrim yok.pusulayı kullandıkça hızla azalıyor.

20 Mayıs 2012 15:59

1.oyun bende de açılmadı, 2.oyun güzel ve oynamaktayım, tavsiye edilir, grafiğe fazla takılmayın akıcı gidiyor :)

23 Mayıs 2012 15:50

meraklının dediği gibi -mystery of mortlake- olan oyunu epey oynadım.aslında grafik kötü değil,sadece alışık olduğumuz türden değil.puzzle'lar çok zevkli.hos ekranı küçük ama arada ekşınları var.oynayın efendim :)

24 Mayıs 2012 14:07

2. ve 3. oyunları oynayıp bitirdim, 2. oyun daha güzeldi, 3. oyunsuzlukta oynanır işte :D 1. niye açılmadı onu anlamadım, güzele benziyordu halbukim :S

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template