Behind the Reflection 2: Witch's RevengeA witch's quest for revenge spells trouble for a young mother and her son in this haunting hidden object adventure! Guide the mother as she pursues the witch through time and space to save her son from a fate worse than death. Interact with a variety of characters, find useful objects, and then use the items to solve cunning puzzles. The variety of quests you must take on will keep you pressing forward to the game's shocking conclusion: Collect battle armor for a talking skeleton, assemble a special key belonging to an exorcist and save a witch from burning at the stake, all in an effort to stay on the trail of your nemesis! Beautiful artwork brings each scene to life, while the use of pictures instead of word lists simplifies the process of looking for hidden objects, even as the creators of the game employ clever new ways of hiding things in plain sight. Can you rise above every challenge and triumph over evil?259 MB

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
part 1 İndirmek için tıklayınız-Click to download part 1
part 2 İndirmek için tıklayınız-Click to download part 2

OYUNUN DAHA ONCEKI SERISI
Behind the Reflection
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 8 yorum

23 Şubat 2012 16:43

süpperr !! bide guide yok mudur nedir :))) biraz oynayıp yazarım arkadaşlar ama tez başlanaaaa...

23 Şubat 2012 20:41

hmmmm..çok mu erken yazmışım? oyun çok mu kolaymış ?neymiş böyle çok mu rutinmiş? bilemedim biraz daha devam ediim bakalım :)

23 Şubat 2012 21:25

su hatırlarmısın bilmem bunun 1. side öyle çok aksiyonlu değildi ama bu dönemde valla abdurrahman çelebi gibi gelir bize bu oyunlar :)
ben yeni indirmeye başladım bakalım insin başlarım hemen

24 Şubat 2012 15:59

abdurrahman çelebi :))) hahaha aynen öyle valla !

24 Şubat 2012 16:02

Ben daha buna başlamadım, hemen eritmeyelim oyun stoklarını açıkta kalıyoruz sonra valla...:D

24 Şubat 2012 16:17

üffff..çok tekdüze ama yaaa..hani çelebi muamelesi ediyim diyorum ama otomatiğe bağlamışlar oyunu,birde ara puzzle'lar bi acaip! ay bu şimdilik pc'min en ucra köşesinde az bi dursun valla...

24 Şubat 2012 23:24

Başladım ama biraz sıktı, diğeri daha güzeldi bence...

25 Şubat 2012 12:27

sizden cesaret gelince bende yazayım dedim bari gerçektende bizim gibi artık hani olayı yalamış yutmuş HOg culara göre biraz basit geldi oyun son oynadığım şu süper kızlı ve de kedili oyundan sonra benide açmadı ama naparsınız işte bu dönemde yemek öncesi aparatif gibi düşünüp oynadım :)

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template