Nemos Secret VulcaniaSave Captain Nemo from the evil Dardell in Nemo’s Secret: Vulcania! After being trapped, it’s up to you and Alice to set Captain Nemo free! Travel to Nemo’s secret volcanic island and discover many of his experiments. Protect the incredible Time Wheel before Dardell can find it and use it for his evil schemes. Use your Hidden Object prowess to find Captain Nemo and save the day in Nemo’s Secret: Vulcania!353.62 MB

System Requirements:

OS: Windows XP/Vista
CPU: 600 Mhz
RAM: 128 MB
DirectX: 6.0
Hard Drive: 364 MB

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download

USE THE KEYGEN FROM BELOW LINKS

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download

KEYGEN KULLANIMI:

OYUNU KURDUNUZ VE MASA ÜZERİNDEKİ OYUN EXESİNİ ÇALIŞTIRDINIZ.SİZE BU OYUN İÇİN KEY LAZIM DİYECEK.AÇILAN PENCEREDEKİ HWID RAKAMLARINI KEYGEN DOSYASINDAN İNEN RAR İÇİNDEN ÇIKAN İKONU ÇİFT TIKLAYIP AÇTIĞINIZDA GELEN PENCEREYE FINGERPRİNT YAZISI ALTINDAKİ KUTUCUĞA COPYPASTE YAPTINIZ. AD OLARAK DA KEYGEN DOSYASINDA YAZAN NAME KUTUSUNDA YAZANI OYUN EXESİNDEN AÇILAN PENCEREYE COPYPASTE YAPTINIZ.KEYGEN DOSYASINDAKİ GENERATE BUTONUNA BASTIĞINIZDA BELİREN SERİAL RAKAMLARINI DA OYUN EXESİNDEN AÇILAN PENCEREYE COPYPASTE YAPINIZ VE OK TIKLAYINIZ. BAŞARILI İSE KEY IS VALİD AND OK GİBİ BİR MESAJ BELİRİP OYUNUNUZ AÇILACAKTIR.

AYRICA RESİMLİ ANLATIM İÇİN ALTTAKİ LİNKE BAKABİLİRSİNİZ:

KEYGEN Kullanımı-How to Use keygen


WALKTHROUGH
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 15 yorum

10 Aralık 2011 12:56

yeni oyun gelmiş hemen indirelim :)

10 Aralık 2011 20:02

oyunu kuramıyorum:(
keygeni indirdim,oyun masa üstünde ama beceremedim yaa..eskiden direkt keygen no ve isim oluyordu bende şıppadanak kopiliyodum.şimdi neyi nereye yazacağımı bilemedim.

10 Aralık 2011 20:52

KEYGEN KURULUMU:
OYUNU KURDUNUZ VE MASA ÜZERİNDEKİŞ OYUN EXESİNİ ÇALIŞTIDINIZ.SİZE BU OYUN İÇİN KEY LAZIM DİYECEK.AÇILAN PENCEREDEKİ HWID RAKAMLARINI KEYGEN DOSYASINDAN İNEN RAR İÇİNDEN ÇIKAN İKONU ÇİFT TIKLAYIP AÇTIĞINIZDA GELEN PENCEREYE FINGERPRİNT YAZISI ALTINDAKİ KUTUCUĞA COPYPASTE YAPTINIZ. AD OLARAK DA KEYGEN DOSYASINDA YAZAN NAME KUTUSUNDA YAZANI OYUN EXESİNDEN AÇILAN PENCEREYE COPYPASTE YAPTINIZ.KEYGEN DOSYASINDAKİ GENERATE BUTONUNA BASTIĞINIZDA BELİREN SERİAL RAKAMLARINI DA OYUN EXESİNDEN AÇILAN PENCEREYE COPYPASTE YAPINIZ VE OK TIKLAYINIZ. BAŞARILI İSE KEY IS VALİD AND OK GİBİ BİR MESAJ BELİRİP OYUNUNUZ AÇILACAKTIR.

10 Aralık 2011 23:11

adım adım yaptım ve olmadı sinirden oyunu sildim !

10 Aralık 2011 23:36

keygen barajını aşıp oynabilirseniz oyunun çok zevkli olduğunu biraz farklı mekan ve kurguda olduğunu göreceksiniz...

Tavsiye ederim bu oyunu...Henüz bende bitirmedim ama biraz ara verdim.

Hintler çok yardımcı oluyor.Ama geç doluyor.

11 Aralık 2011 00:37

oyunu kurdum açıldı. KEygen işi kolay :)
Sıkıntı fingerprint yazan yere key istediği yerdeki kodu kopyalayıp yapıştırmak. Sonra generate diyip çıkan key ve ismi kopyalayıp yapıştırmak . Ben öyle yaptım açıldı.

11 Aralık 2011 11:24

admin key de sıkıntı yaşanabilirliği düşünüp resimli bir anlatım linki eklemiş oradan yardım alıp oyunu kurmak çok daha kolay sorun yaşayan arkadaşların bir göz atmasını tavsiye ederim

11 Aralık 2011 14:52

bende başladım,gerçekten -ayhancelik-in dedii gibi mekan kurgu farklı.klasik hog oyunlarından daha zevkli gibi..ha birde guide yok.hoş şimdilik hint yardım ediyor ama sonra ne olur bilmem :)

11 Aralık 2011 15:08

Güzel güzel pek güzel :)

12 Aralık 2011 18:13

Bana chatboxda bu oyun için isim ve seriali soran arkadaşlar. sizin oyununuzdaki HWID rakamlarını bilmeden size serial veremem.
lütfen KEYGEN KULLANIMI ile ilgili linki okuyun

13 Aralık 2011 13:22

oyunu merak edip yorumlar nedeniyle kuramam endişe olan arkadaşlar için kısa bir dip not belirtmek istiyorum (çünkü ben oyunlara bakarken bu tarz yorumları fazlasıyla dikkate alıyorm) ben bildiğiniz anlamda bilgisayar özürlü birisi olarak oyunu indirdikten sonra adminin oyun linklerinin altında verdiği kurulum linkini açıp oradan (2. tür key kullanımı) 1-2 saniyede oyunu sorunsuz kurdum ve oynamaya başladım.
yazılanlara bakınca kurulum sorunlu gibi görünsede aşamaları adım adım takip ederseniz hiç sorunsuz yüklersiniz.

13 Aralık 2011 18:06

bitti bugün güzel oyunmuş. Sonda time wheel ı tamir etmemiz gerekiyor. Görev kitabında görevlere geliyoruz orda time wheel içine topladığımız elmas ları yerleştiriyoruz. Sonra onu inv. e ekliyor. sonrada oyun bitiyor.

14 Aralık 2011 18:58

1 saattir renkli taşları koyacak yer arıyordum ki yukardaki yorumada yazılmış meğersem ! taşlar inv.de sağda duran deftere konacakmış...güzel oyundu sıradaki lütfen :p

15 Aralık 2011 17:46

yav ben bunu yıllar önce betasını oynamıştım. şimdi mi akıllarına gelmiş tamamı nı kurmak. iyi oyun, iyi oyun ölr brlrşr yatmak yok.

15 Aralık 2011 17:47

öle beleşe yatmak yo demek istemiştim de diyememişim.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template