The Three Musketeers Secrets Constance MissionIt's a story well told but never experienced in such an involving way before, with new details and situations to engage you. Three Musketeers Secrets: Constance Mission has beautiful and highly realistic settings conveying the luxurious palaces of 17th Century France, uncommon game functionalities, and lots of possibilities for customizing your game experience. 229.7 mb

System Requirements :

Operating System: Windows XP or better.
Processor Speed: 1GHz or better.
System RAM: 256 MB or more.
Video Driver:DirectX 9 or better.
Hard Drive: 250 MB free hard drive space or more.
Resolution: 1024x768 or higher.

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 13 yorum

22 Ekim 2011 22:43

2ci bölümde takıldım.elimde iğne ve yumak,tüy biri daha bulunması gereken 6 kitap.anahtar, ve bıçak var.
el atan olursa ya da göremediim bir strategy guide varsa yerini söyleyen olursa memnun olurum:D

22 Ekim 2011 22:44

DEMO UYARISI ALIP OYUN KEY SORANLAR LÜTFEN OYUN YAZISINI TEKRAR OKUYUP GEREKEN CRACK DOSYASINI İNDİRİN

22 Ekim 2011 22:54

iatise community

23 Ekim 2011 02:54

sis 2 tane kulak tıpası bulup kardinalin yatak odsında bi tıpa ile ir kulağını tıkayıp, ayak ucuna kayıp tüyle ayağını gıdıklayıp kardinal dönünce 2. tıpayı kulağına takıcan. kiaplardan son 2 tanesini kardinalin solundaki etejerin ordan aldım. daha önce o etejerde HOG yapıyoruz. bide diğer odada satranç var önce taşlar bulunup satranç oynuycaz anahtarı alıcaz heralde senin dediğin anahtar o. kitapları tamamlayıp dolapta uygun yerelerine yerkeştirince de duvarda kasa gibi bişi açılıyo orda şekli düzenleyince anahtar deliği çıkacak anahtar da orda kullanılacak. biraz karışık anlattım ama bende habire hint yaptım.

23 Ekim 2011 03:23

duvardan regaent alıyoruz. avizeden knife alıyoruz. ha bu arada o kitapları koyacağımız dolabın solunda ayna gibi yerde resim parçaları var onları düzenliyoruz. ne zaman bulduk bu parçaları hiç farkında değilim. işlem bitince üzerinde satranç taşları resimleri olan kitap dizilimine ait bilgi yazısı çıkıyor. üç tip kitap var. bitki resimli olanlar üst rafa bir yaprak sola gelecek şekilde diziliyo.
satrançlı olanlar orta raf. alt rafa harfli olanlar da alfabetik diziliyo. orta raf skip yapılıp geçiliyo.
çalışma ofisine gidip masadaki mektuba regaant dökülüyo. tam burda oyun kapandı key istedi. keyi yükledik. tekrar açınca ordada mektup üzerinde bez var.
bu bezi oynatınca üstteki çubukta kırmızı şeridi görünce o bölgeyi israrla bastıra bastıra silmeye başlıyoruz. kırmızı şerit büyümeye başlıyo. tüm çubuk kırmızı olunca bi yazı ortaya çıkıyo.
tekrar yatak odasına gidip herifin yastığı bıçakla kesip mektup ve diary alıyoruz. sona ne manaya geliyosa bunları tekrar yerlerine koyup iğne- iplikle dikip kulak tıpalarını çıkarıyoruz. tabi gene tüyü kullanıp herifi döndürüp 2. tıpayı alıyoruz.
yani bişi anlamadım bu adamın kulağına nal gibi 2 tıpayı uyandırmadan nası soktuk helal bize.
o tıpaya uyanmayan herif zaten uyanmazdı boşuna tüyle gıdıklamak falan. neyse 2. bölüm bitti üçteyiz.

23 Ekim 2011 14:38

şükür buldum son kitabı.mavi perdeli ve masa olan odada masanın sol iç yanından çıktı.bozom kitabı bulamadığım için ilerleyemiyordum.

23 Ekim 2011 16:01

6cı bölüm.yani dartanyanla yemek yenecek bölümde biraz takıldım.mutfağı temizlemek için bez lazım diyor.o bezi elimizdeki handle ı holde dayalı duran tekerleği itip arkasındaki gizli bölüme takınca alıyoruz. tencere ve yemekler masanın üzerine mutfakta.
kaşıklar üst kattaki masaya. daire parçalarını tamamlayıp ( sonuncusu hol ekranında sağ üstte bi yerden çıktı) sütuna takınca süpürge alınıyor.süpürgeyle üst katı yeri süpürüyoruz.
alınan bıçağı önce bileyip holde sonra mutfakta kesmede kullanıyoruz

23 Ekim 2011 16:34

gezegen puzzle çözümü

http://imageshack.us/photo/my-images/707/adszerr.png/

24 Ekim 2011 12:24

oyun aslında zevkli ve sürükleyici ama tek sıkıntı nesneler aşırı küçük:( bu nedenle arama yaparken ne nerde tam olarak görmek zor

26 Ekim 2011 11:49

CRACKED EXE FILE silinmiş, yeniler misiniz?

26 Ekim 2011 14:53

LİNKLER YENİLENDİ.XRACKED EXE GEREKMİYOR .DOSYAYI YENİDEN İNDİRMENİZ GEREK.

1 Ocak 2012 17:00

Linkler yine ölmüş yenileyebilir misiniz?

3 Ocak 2012 14:23

LİNKLER YENİLENDİ

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template