Lost Chronicles Fall of Caesar
The power and authority of Julius Caesar is absolute. To further solidify his power, Caesar gives himself the title of dictator for life. With the Roman army at his command, he is untouchable. There are, however, those in the Roman Senate that are uneasy with Caesar’s new title… Experience Caesar’s demise firsthand in this exciting Hidden Object Puzzle Adventure game! Discover why Brutus betrayed his mentor in Lost Chronicles: Fall of Caesar!159.05 MB


İndirmek için tıklayınız-Click to download

WALKTHROUGH
walkthrough
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 3 yorum

17 Mayıs 2011 12:59

ben bu oyunu kuruyorum açıyorum herşey var ancak asla maus çalışmıyor. böyle bir sorun yaşayan var mı? play yada opsins sa basıyorum ama what fayda opşins açılıyo ama ne müzik sesini kısabiliyorum nede bu yerden çıkabiliyorum.

29 Mayıs 2011 14:11

oyunu oynuyorsunuz oynuyorsunuz küt diye bitiyor yarısıda konuşmayla geçiyor bazı yerlerde hint yok puzzleları güzeldi ama fazla bir şey beklenmeyen kolay bir oyun

29 Eylül 2012 20:00

bu oyunu hatırlıyorum grafikleri çok beğenmesemde yine de insanı alıp o döneme götüren bir konusu var.konuşmaları takip ettiğinizde final gerçekten güzel bitiyor.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template