Snark Busters All Revved UpThe Snark is back, and as elusive as ever, in Snark Busters: All Revved Up! The all-new adventure tells the incredible story of Jack Blair, a world famous racecar driver who puts his career on hold to catch the Snark. Join Jack as he jumps between the real world and the inverted realms inside of mirrors in an attempt to catch his quarry. Solve dozens of whimsical puzzles to open the doors that lead to a bizarre fair, a steam punk airship, and a dinosaur museum; explore worlds of exquisite detail; and keep your eyes peeled for hundreds of cleverly hidden objects.
As you charm a snake, stop an airship from crashing, and feed a T-Rex, Jack will entertain you with his humorous quips, the story about his missing grandfather will tug at your heart, and his race to catch the Snark will keep you on the edge of your seat. Packed with mini-games, animated cinematics, and clickable surprises, Snark Busters offers a ride you'll never forget!
265,44Mб.

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 9 yorum

21 Nisan 2011 20:39

Bu oyunun birincisi çok güzeldi kesin buda çok güzeldir...

21 Nisan 2011 20:54

bu oyunu oynamadıkmı yoksa farklı mı bu

21 Nisan 2011 21:38

gülay buraya devamlı yeni oyun konulur belki sen betasını oynamışındır daha önce...

21 Nisan 2011 22:01

biliroum yeni konduğunu sürekli burda oyun oynarım çok uzun zamandır.sanırım betasıydı çok güzeldi.bi an yanıldım:))))

24 Nisan 2011 02:31

güzel bir oyun ama çook uzun yaw.bay geldi sırf bitsin diye kasıyorum.

7 Ocak 2012 12:38

slm biri bana cvp verebilrmi acaba
oyunu oynayamıyorum ekran parça parca eksik gibi net ekran yok oyunda parca parça beyazlıklar yada buğulu görüntü var sebebi nedir hangi programım eksik pek pc bilgim yokda yardımcı olursanız sevinirim tşk

7 Ocak 2012 12:57

seheryıldızı
teknik anlamda programın eksik değil. büyük ihtimalle ramdan çok yiyen bi oyundu o. eğer pc donanımın eski ise ram az ise ısı yükseliyo pc de o zamanda oyun öle parça parça oluyo hatta tv gibi parazit bile yapıyo. ben çok rastladım. çözümisr pc nin iyice temiz olduğundan ısınmadığından emin ol. rar hariç kurulumu sil oyunu yeniden kur vede yeni açtığında pc soğukken dene genede oynıyamassan tekrar buraya yaz.

11 Ocak 2012 17:59

İlk versiyonundan çok keyif almıştım ikincisini görünce çok sevindim geçte olsa başladım.Oynamayanlara tavsiye ederim oldukça akıcı ve keyifli grafikleri var

10 Mayıs 2012 22:16

LİNKLER YENİLENDİ

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template