Letters from Nowhere 2After collecting all the letters with the help of the dead postman spirit, Audrey believes that they will lead her to the missing husband. But the last letter sends her to a sleepy town on a new mysterious adventure. In Letters from Nowhere 2 she discovers that Patrick is a descendant of a cursed family and is doomed to death. Scour hidden object scenes to look for pieces of the secret diary pages, scattered all over the town. Confront the evil and save Patrick. Prevent grisly murders till it’s too late...155.6 mbİndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 1 yorum

2 Mart 2011 12:29

önemli not; anti-vir virüs programı kullananlar bu oyunu çalıştırabilmek için oyun kurma aşamasında anti.viri kapatıp oyunu kurmanız lazım. çünki bu oyunu bu virüs programı hiç bize soryi siliyor. herhangi mesaj yada ikaz gelmiyor. tarama yapıncada herhangi bi yabancı madde göstermiyor ama egzeyi siliyor.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template