Dracula The Path of the Dragon Episode 2: The Myth of the VampireBack from Budapest, Father Arno continues his investigation. He meets Professor Kruger, a former colleague of Martha Calugarul, and Maria, who now replaces Martha at the dispensary. Father Arno receives new clues but is no closer to solving the mystery. Later, Stephan Luca, the journalist who discussed vampires with Father Arno, is found dead in his room at the inn. It is now obvious that dark forces are at work.234.9 MB

İndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 5 yorum

22 Mart 2011 12:51

bunu bozom oynasın,tam onluk bir oyun :))

22 Mart 2011 13:29

fallamı sucum hemen başlıyom. yok yok başlıyamıyom oğlan geldi dikildi gene başıma. neysem sona.

22 Mart 2011 15:26

oyunu yükledim ama oynayamadım DNS ile bu ara çok oynadım sis bana oynayabilmem için yeni DNS numarası verebilir misin oyun açıldı ama sonraki aşamada takıldı

22 Mart 2011 23:14

su nerdesin? furcam seni az kaldı inme iniyodu biyerlerime. ne bu yav dır dır dır. hala bitmedi allakım neydi günahım? günahım su'ya inanmak mıydı? Daha yazamıycam dermanım kalmadı.

23 Mart 2011 00:14

yav ben bu oyunun bu vır vır kısımlarını hatırlıyamamıştım. ama ilerleyince oyunu hatırladım. bu oyun "Dracula 3: The Path of the Dragon " denen oyunun kıssaltılmış hali. biz bunu oynamıştık. sis hatırla hayatımızı karartan bir yıldız çizme şenliği yaşamıştık bu oyunda. isteyen oyun arama yerine ben yazdığım ismi yazıp uzunundan çözümleri okuyabilir. tam 101 yorumla oyunu bitirmişiz. saygılar efendim.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template