Mystery Agency: A Vampire's KissHelp Sarah find her missing friend, who was taken away by a dark being in the middle of the night, in this Hidden Object game! Sarah seeks the help of the private detective Mystery Agency to find Emilia, and investigate the person responsible for her disappearance. Dive into a dark atmosphere in Mystery Agency – A Vampire’s Kiss and help save Sarah’s friend before time runs out and it’s too late! 81.9MBİndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 4 yorum

18 Şubat 2011 18:12

göz doktorunuzla temas halinde olarak oynayın derim,bazı objelerin minikliğini abartmışlar artık!! ve tam bir pixel ama olsunn seviyorum benn :)))))

18 Şubat 2011 22:24

hüff... puzzler amma zorladı beni.skip var ama easy mod seçmeme rağmen çok zor doluyor.

19 Şubat 2011 02:50

nedense oyun açılmadı bende. bigfish game yazıyo. oyun şirketinin adı yazıyo. oyun adı yazıyo, müzik seside geliyo ama error veriyo açılmıyo. error;access violation at 0x0049F706 (tried to read from 0x02F81000) program terminated.

19 Şubat 2011 12:50

Aynı sorun bende de var,bigfishdeki foruma göre oyun için 1536 RAM gerekiyor yani benim yapacağım bir şey yok.Neyse ki kimsecikler beğenmemiş oyunu Blood and Ruby'nin fixini bekleyeceğiz artık.Bir de "Relics of Fate A Penny Macey Mystery" diye bir oyun gördüm,bi bakar mısınız sevgili adminler.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template