Dream Mysteries - Case of the Red FoxDive into the secrets of the subconscious with Dream Mysteries - Case of the Red Fox, and heal patients inexplicably trapped in their traumas.
Dr. Corey Foster is a skilled psychiatrist with the unique ability to enter others' dream states and change them. Because of her extraordinary talent, she's been invited to oversee a surge of psychiatric illnesses at the Dream Seekers research clinic. A normal sunny day finds her tending to patient's therapy when it turns baffling, as similar haunting visions inhabit all of her subjects. What exactly is going on and why is Dr. Foster now having those similar visions as well?291 mb


İndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 11 yorum

20 Ocak 2011 00:52

oyun çok güzel ,biraz zor gibi, değişik bir oyun puzzle ve hidden var

20 Ocak 2011 02:41

Zor değil. Mekan, oyunun kahramanları ve onların hayalleri arasında gidip geliyorsunuz. Değişik güzel bir oyun.Onların hayallerini gerçekleştiriyorsunuz. Başlarına tıklayınca hayalleri çıkıyor. orda da itemler var.

20 Ocak 2011 13:24

ya ben teyzenin rüyasında takıldım,ne var ne yok aldım..nereye gitsem bu mekanda yapılacak şey yok diyor...

20 Ocak 2011 16:18

güzeldi ordan oraya ordan oraya beynim döndü ama sonunda bitti...tskler..

20 Ocak 2011 16:46

Ben de orada takıldım su

20 Ocak 2011 17:09

buldum Su. Tekrar gemicinin hayallerine dönüyorsunuz. Denizin altına iniyorsunuz. Kuş kafesinin anahtarı ordaki istiridyelerin birinin içinde. Puzzle var orda. İnci de yanındakibüyük istiridyenin içinde.

20 Ocak 2011 19:04

beymuf teşekkürler ama ben teyzenin ordaki fanusumsu şeye gereken itemleride koyamıyordum.yani hepsi inv.de idi ama almıyordu bir türlü..sona tam fanusa tıklayarak koyunca aldı..dvm ediyorum teşekkürler :)

20 Ocak 2011 21:09

resim boyamada çok uğraşılıyor. ay üssündeki resimde. Her boya fırçayla tek tek deneniyor. Her boyadan sonra bezi tinere batırıp boyayı siliyorsunuz. Eğer silmiyorsa doğru renk demektir. Boyarken ve tinerle silerken o kısmın hareketli olması lazım. Yoksa ne boyuyor ne siliyor.

20 Ocak 2011 21:29

Bitti. Uğraştırıcı, yorucu ama çok zevkli, güzel bir oyundu. Teşekkürler.

28 Ocak 2011 12:23

lütfen yardım edin.oyunun sonuna geldim.4 altın objeyi koydum.özel bölüm açıldı.şifreli kapıda yerde pudra kabı var,onu almam lazım ama alamıyorum.ayrıca tüm hint ve inventory bölümlerimde kalktı,görünmüyor.sadece sol alt köşede menü yazısı kaldı.oyuna mı bişi oldu,yoksa böylemi,hatırlayan varsa yardım lütfen

4 Haziran 2012 14:56

LİNKLER YENİLENDİ

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template