Önemlidir.Site Adsız yorumlara Kapanıyor.Lütfen Okuyun

1 Aralık tarihinden itibaren site " adsız" yoruma kapalı olacaktır. Eğer yorum yazabilmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki yazıyı okuyunuz.

YORUM VE ÜYELİK YÖNTEMLERİ:

1- En kalıcı olan yöntem bir gmail adresine sahip olup gmail üzerinden bir blogger hesabı açmanızdır. Bir google sayfasına gmail yazarsanız gmail sitesine ulaşabilirsiniz.Site yönlendirmesi tümüyle Türkçedir. Bir adet gmail hesabı açınız. Ardından bu hesaba giriş yapınız ve bu linke gidiniz. Gmail hesabınıza giriş yapamadıysanız da sizden kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Ardından bir blogger profili oluşturunuz. Siteye bu blogger hesabınıza girişle girdiğiniz anda yorumlarınız seçtiğiniz kullanıcı adıyla yayınlanacaktır. Eğer giriş yapmadan yorum yazmak isterseniz de oyundaki yorum penceresinde aşağıdaki resimdeki gibi kırmızı işaretlenmiş seçeneği seçin. Yine sizden şifre ve kullanıcı adı isteyecektir.Bunları girdiğinizde yorumunuz yine blogger hesabınızla gider2- Aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan seçeneği seçip yeni açılan pencerede bir sonraki resimde gösterilen kısıma ad yazıp ok deyip sonra yorum yollayabilirsiniz.

Bu seçeneğinizde 1ci seçeneğe göre farklı olarak yazmış olduğunuz ama silmek istediğiniz yorumları silemezsiniz.
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 2 yorum

7 Ocak 2011 23:35

teşekkürler

9 Ocak 2011 18:17

teşekkürler

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template