Forgotten Places - Lost CircusDiscover the origin of an inexplicable existence with Forgotten Places - Lost Circus, an eerie and unsettling search for answers. Obsessed by dreams of a mysterious circus, Joy opens her eyes to tears each night with a feeling that waking up is the real nightmare. Why are these recurring visions troubling her and why does she sense such a strong connection to a place that she has never been before? 198 mb.

İndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 2 yorum

su
10 Kasım 2010 14:07

oyun hidden ve arada puzzle lardan oluşuyor.zaman zaman ing. bilgisi gerekebilir yada bazı puzzler'ı skip yaparak geçebilirsiniz.oyunun grafiği bazen enterasan ! her ekranda pati izleri buluyoruz.bazen bulduğumuz yerde daha sonra tekrar çıkabiliyor.

Adsız
16 Kasım 2010 19:12

oyun pat diye bitiyor sinir oldum..sen niye orda olduğunu bulmaya kalk git eski sirkte dolaş dolaş bitsin..

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template