The Fifth Gate


Brace yourself for a world of magic and potions in The Fifth Gate, a gripping Time Management game! Eden is trapped in the gardens; her only hope of returning home is restoring the gardens and unlocking five magical gates. Plants are growing, pests are coming, potions need to be made, and it’s your job to help Eden tackle them all before time runs out! Can you bring the gardens back to life and free Eden?

İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 3 yorum

sibel
13 Ağustos 2010 13:47

teşekkürler emeğinize sağlık...

sibel
13 Ağustos 2010 15:20

özlem arkadaşım anında okuyupoyunları eklendiğin için çok teşekkür ederim ama maalesef benim ps de hotfile den hiçbir oyun indiremiyorum ikikere denedim ama malesef hata veriyor diğer linklerdenh koyarsan çok sevinirim iki oyunuda indiremedim....

Adsız
14 Ağustos 2010 19:23

inmedi hotfile den başka linkten verirmisiniz.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template