Jade Rousseau The Fall of St Antonioİlk bölümde jade Saint Antonioda geçmişinin dehşetli olaylarını geride bırakmak amacıyla bir işi kabul eder.hayatını ufak bir çanta içine toparlayıp Lombardy 'de uzak bir kasabaya gider.Bu küçük İtalyan kasabasına sadece geçmişindeki olaylardan kurtulmak için gelen Jade,burada entrikalar,gizemlerle karşılaşır.Cesedi bulunamayan şüpheli bir cinayet,önemsiz gözüken bir haneye tecavüz sadece yüzeyden gözüken komplonun ilk izleridir.jade ucu kiliseye dayanan bu gizemi araştırıken bildiği herşeyin ters yüz olacağını bilmemektedir.277 MB

In the first episode Jade is accepting a placement in Sant‘ Antonio to leave the terrible events of her recent past behind her. She packs her life into a small suitcase and sets off to the remote village in the Lombardy.
Jade only wanted to gain some distance from the events of her recent past by accepting a placement in a small Italian mountain village. But even before she arrives she gets pitched in the midst of an incredible case of intrigues, secrets and betrayals. A break-in that seems to be none and a suspected murder without a corpse are only the surface signs of a widespread conspiracy whose roots seem to reach deep into the constitutional church. Never would Jade have suspected that her entire life and everything she believed in could turn on its head within only a few hours.277 MB
sistem gerekirliği / system requirements :
• Operating System: Windows 7, Windows Vista, Windows XP
• Processor Speed: 1.5 GHz
• RAM: 512 MB
• DirectX Version: 9.0c
• Video Card: DX9.0c compatible, 64 MB
• Additional System Requirements: 350 MB free Disc Space

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR/VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 3 yorum

25 Temmuz 2010 12:26

hmmm

25 Temmuz 2010 12:39

hmmm. nesnelerin şekli zor anlaşılır. bazıları küçük, yakın gözlüğümü yeni değiştirdim kızlar, bikaç yıl kullanayım istiyorum.

27 Temmuz 2010 11:32

bende oyun açılmadı

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template