Mystery P.I. The London Caper
The priceless Crown Jewels have been stolen and the thieves have given the Royal Family only 17 hours to pay a sizeable ransom, or the jewels will be destroyed. You are the world famous Mystery P.I. and have been hired by the Royal Family to find these irreplaceable artifacts before the ransom is paid!Seek & Find over 2000 hidden objects in 25 intruiging London, England locations. Hurry, you only have 17 hours to recover the Crown Jewels! If you succeed you will be awarded £10 Million Pounds. Find the clues, solve the mystery!
İndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 2 yorum

5 Mart 2010 01:46

teşekkürler yüklüyorum güzele sanırım :)

5 Mart 2010 13:26

çok tşkler bu oyunun serilerini gerçekten çok beğeniyorum ve severek oynuyorum ama diğer önceki linklerein çoğu açmıyor yada dosya bir türlü inmiyor.emeğine sağlık...

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template