Barnyard Sherlock HoovesÇocuklarınız için uygun olan bu oyunda Otis bir gün uyandığında tüm arkadaşlarının kaybolmuş olduğunu görür.Tek geriye kalmış olan Pip ile birlikte çiftlikte heryere dağılmış olan eşyaları bulup yerleştirmeye başlarlar.39 MB
Otis just woke up, and all his friends have disappeared. The only one left is Pip, who noticed that there were a lot of misplaced objects lying around the farm. Otis must investigate and find these objects in order to solve the mystery of the disappearing barn animals!39 MB

File factory bağlantısından inen dosyada bir "KEY" klasörü olacak İçindeki isim ve seriali oyun kurduktan sonra istediğinde kopyala yapıştır yapınız.
Diğer hotfile ve rapid bağlantısından inen dosyada ise "keygen.exe" programını çalıştırıp oradan alınan isim ve seriali kullanın.


İndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 1 yorum

Adsız
26 Mart 2010 19:31

açamadım oyunu,

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template