Downfall
Sessiz sakin Haven oteli Joe ve Lucy Davis çifti için bir gece konaklayacakları bir yer olacaktı aslında.Lucynin panik atakları kötüleşir ve ortadan kaybolur.Ve sabah olduğunda otel tümüyle değişmiştir.Joe kabuslar ve gerçek arasında kaybolup ne olduğunu anlamaya ve Lucy yi bulmaya çalışmaktadır.Birden tüm dünya tekrar değişir ve siyah beyaz hale döner,tek farklı renk kanın rengi olan kırmızıdır.Dışarda kötü bir fırtına sürerken otelin içinde olanlar en kötü kabuslarınızda bile aklınıza gelmeyecek şeylerdir.178 MB
Quiet Haven Hotel was supposed to be just a one night shelter for Joe and Lucy Davis. But things soon start to go wrong. Lucy's panic attacks get worse and soon she disappears. And in the morning hotel changes too. Nothing is what it seems anymore. Joe is left alone, trying to understand what is happening, trapped between reality and the nightmare. Then everything changes again and the world turns black and white. Only the colour of blood is still red... And it's all around him.
While the raging storm outside gets worse by the minute it turns out the hotel isn't completely abandoned. There's a party on the third floor... but the birthday girl surrounded by her silent guests just keeps crying... The doctor in room 202 is hearing voices coming from the walls telling him to perform a certain experiment... And one girl who is asleep in her bedroom is dreaming a strange dream that soon turns into her worst nightmare...178 MB
PLEASE NOTE: Game contains scenes of violence and gore, sexual content and strong language and it is suitable only for persons of 18 years and over.
DİKKAT : oyun şiddet ve kanlı sahneler ve cinsel içerik bulundurduğundan +18 olarak önerilir

İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 8 yorum

21 Şubat 2010 17:07

deneme

Adsız
21 Şubat 2010 21:12

bu oyunu indirip oynamayı becerebilen biri var mıacaba aranızda?

21 Şubat 2010 21:19

selam adsız:)
ben daha önce oynamıştım.

21 Şubat 2010 21:25

ilk bölümde otele girip resepsiyonda zile tıklayıp,resepsiyon görevlisi ile konuşuyoruz.oda kiralıyoruz.1001 nolu odanın anahtarını alıp,asansörle yukarı çıkıyoruz.
ama anahtar olmadığı için aşağı restora iniyoruz.
tam hatırlamıyorum.başlarsan zaten gerisi geliyor.

Adsız
21 Şubat 2010 21:29

merhabalar,peki bir şey sorabilir miyim? oyun hep başlangıçta olduğu gibi çizgi animasyon gibi mi ilerliyor? otele girdim ama hala konuşuyorlar(tartışıyorlar) hep böyle ise silmeyi düşünüyorum da..:((( nedersiniz?

Adsız
21 Şubat 2010 21:30

pardon ben sorarken sizden cevap gelmiş:)))

Adsız
23 Şubat 2010 13:27

ya arkadaşlar takıldım kaldım ilerleyemiyorum bırakamıyorumda yok mu oynayan

23 Şubat 2010 13:58

ya süperbabaanne lütfen yardım

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template