Ancient JewelsÇok fazla bölüm seçeneği sunan,match 3 tarzı eğlenceli bir oyun.Yatay veya düşeyde en az üç tane aynı renkten kristali bir araya getirmeniz ilerlemenizi sağlayacak.Bu taşların altında olan taş muhafazaları açmanız gerekiyor.Zaman kısıtlaması olan bir oyun.
Various levels, a lot of bonuses, excellent graphics and melodious music catch you into this game for a long. Collect three or more figures of the same color into horizontal or vertical line and they will disappear. If there is a stone slab under these figures it will be destroyed. To pass to the next level you should destroy all stone slabs. Do not forget about the timer it shows how much time you have.


İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template