PiratevilleSitede olmayan ( gözden kaçmış :D) eskilerden küçük bir hidden oyunu.Klasiklerden diyebiliriz hatta.Yakışıklı bir korsan olan Jack the Sharpshooter rolünde hızlı bir maceraya atılıyoruz. 25,7 MB
Take on the role of Jack the Sharpshooter, a handsome pirate with a penchant for gold. When Jack stumbles upon an ancient casket, his curiosity is piqued and he sets out on an adventure full of magic, love, gold, weapons and a Cursed Ghost. Unravel the secrets of the ancient casket by finding Hidden Objects and get ready for the most astonishing ending!İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 5 yorum

aytaç
10 Ekim 2009 13:50

teşekkürler oyun küçük boyutlu ama epey oyalar 150 den fazla seviyesi var

aytaç
10 Ekim 2009 13:59

stage 11 deki karışık kelimeler de takıldım o bölümdeki kelimeleri doğru şekilde yazarsanız oraya gelince çok sevinirim

12 Ekim 2009 12:19

Oyunun başında saç sakal bir birine karışmış bi korsan amca bizi karşılıyor ve oyuna başlıyoruz. Ekranın sol üst köşesinde ''tips'' iconu yanıp sönüyor tıklıyoruz ve bir içki şişesi beliriyor sonrasında bulunulan mekanda ne kadar şişe varsa başlıyoruz toplamaya 10dk. süre ile sınırlıyız.

2. stage da sol tarafda simge olarak gelen itemleri bir bir topluyoruz. Bu arada her stage 10 dk. ile sınırlı. Acele edip mause un tusuna click de click yapıp alabildiğine basarsanız süre hızlanıyor uyarıyım :)

3. stage da bu kez istenilen itemler yazı ile belirtilmiş itemleri tamamlıyoruz gözümüzden kaçan ve bizi zorlayan bi item olduğun ekranın sol üst köşesinde ki ''tips'' e tıklayarak hint alıyoruz.

4. stage yine aynı para çokomel para çokomel ne kadar para o kadar çokomel!

Hatta bu yorumlarım bile lüzumsuz oldu sanırım item toplamaymış ya bu :D

su
14 Ekim 2009 21:50

oyunun süreli olması beni geriyor valla..ama süre yeterli oluyor.hiç bişey yoksa oynayacak,bu idare eder.

15 Ekim 2009 23:17

bunu da oynadım. ama bir süre sonra sıktı beni. yine de oyunsuzlukta idare eder

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template