Curse of the Pharaoh: Tears of SekhmetSekhmetin Yedi Gözyaşını aramak üzere Anna ve Profesörle birlikte bir dünya seyahatine başlıyoruz.Anan Napolyonun düşüşünün sırrını öğrenebileceği gizli bir tapınağa girmiştir.Öncelikle Nefertititinin lanetini engelleyecek nesneleri toplayıp sonra da onları kötü niyetli üvey kardeşinden koruması gerekmektedir.80.6 MB
Join Anna and the Professor as they travel the world in a race to find the seven Tears of Sekhmet! Anna has made her way to the heart of a hidden temple to find the source of Napolean`s downfall. After collecting crucial artifacts to end Nefertiti`s curse, she must now protect them from her stepbrother, who would love to use the power for evil! 80.6 mb


İndirmek için tıklayınız-Click to download
Veya
İndirmek için tıklayınız-Click to download

WALKTHROUGH
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 20 yorum

Adsız
10 Ekim 2009 21:03

arkadaşlar oyun güzel sıkmıyor hiç. hub.

11 Ekim 2009 00:03

benim için ilk ikisi kadar güzeldi daha öncekileri gibi aynı oynamanızı tavsiye ederim

11 Ekim 2009 12:48

İlk olarak istenilen itemleri topladım sonrasında crowbar’ı alarak ekranın hemen sağ tarafındaki çatlak duvara tıklıyoruz duvar açılıyor ve içinde maskeyi alıyoruz. Birinci bölüm bitmiş oluyor. Bu arada hintleri almayı unutmayın madalyona benzer ‘’A’’ harfleri yani.
2. bölümde yine bizden istenilen itemleri topluyoruz bu arada ekranın hmn altında bir kara kedi çıkıyor ki ben onu Sis ablama çok benzettim ve zevkle kafasına tıkladım :):) Bu bölümde istenilen itemleri tamamlıyoruz altın bir maskenin bir parçasıda burda. Son olarak yuvarlak aynayı bularak ekranın sağ üst tarafındaki bölgeye yerleştiriyoruz odanın karanlık bölümü ayna sayesinde aydınlanıyor burdaki böcüğe tıklıyoruz 2 bölümde bitmiş oldu.
3. bölümde yine istenilen itemleri topluyoruz maskenin bir parçasını yine bu bölümde buluyoruz istenen itemler tamamlandıktan sonra yuvarlak bir madlyon bize veriliyor madolyonu yatan heykelin ortasına yerleştiriyoruz ekranın sağında olan kapının üzerindeki böcüğü tıklıyoruz bu bölümde bitti.
4. bölümde her zamanki gibi itemleri toplamaya devam bu bölümde bazı itemlerden 2 adt isteniyor dikkat edelim. Maske nin parçasını yine buluyoruz. Ekranın tam karşısındaki bölgede itemler tamamlandıktdan sonra ateş yakıyoruz ve burayıda geçiyoruz.

11 Ekim 2009 13:42

Evet 5. Bölüm bizi bir puzzle ile karşılıyor. Puzzle çözdükden sonra 3. Bölüme yönlediriyor oyun bizi burda yine istenilen itemler toplanıyor. Son olarak sağ tarafdaki kapıya gerekli parça takıyoruz.
Evet sanırım kısa bir süreliğine mısırı terk ediyoruz. Burda arabanın içinde itemleri toplamaya devam ediyoruz bu arada kara kedi hopp diye sağdan soldan zıplıyo acımayın ezin kafasını. İtemler tamamlandıktan sonra çalışma odasında itemleri toplamaya devam ediyoruz bu arada yeni bir maskeyi tamamlama çabasındayız.
Dier odaya giriyoruz burasıda kolleksiyon odası gibi bir yer istenen itemleri tamamlayıp çalışma odasında bulduğumuz hatun biblosunu içi boş olan cama yerleştiriyoruz. Şimdilik burayıda gecmiş oluyoruz.

11 Ekim 2009 13:58

Şimdiki karşılama ekranda kopmuş kırmızı bir kablo görüyoruz daha önce almış olduğumuz ataç’ı buraya takıp elektrik bandıyla bantlıyoruz. Puzzle bosması bir ekran karşımızda ışıkların tamamını aktif hale getirip burayı geçiyoruz. Işıkların tamamının yanması için kuzey-güney-doğu-batı yönlerine tıklamamız yeterli. Her bölümü geçişimizde aynı bölümde bulmamız gereken bir kaç zımbırtı daha çıkarıyor bize oyun ister hmn bölümü gectikden sonra ister en sona bırakarak gerekli işlemleri tamamlıyoruz.

11 Ekim 2009 14:00

Ya aslında bu kadar çözümlemeye bile gerek yokmuş :) Oyun sizi bir şekilde yönlendiriyor hayli eğlenceli bir oyun :)

Mantık belli itemleri bul ki oyunda senin gönlünü yapsın.

Özetle, para çokomel, para çokomel, para çokomel, ne kadar para? o kadar çokomel:D

11 Ekim 2009 14:43

Güzel oyun için teşekkürler emeğine sağlık.

11 Ekim 2009 16:09

daha neler benim oynamadığım oyunları hell oynayıp çözüm yazmış.bu hell bizim hell mi:DDD

hakkat boynuz kulağı geçermiş te neden gülesim geldi şimdi benim:DDD

11 Ekim 2009 17:19

Güzel bir oyun az kaldıbitirmeme

11 Ekim 2009 17:32

bende boynuzlar uzun zamandır mevcut olmasından sebep gülmen gelmiş olabilirmi :P

11 Ekim 2009 18:35

arkadaşlar 5.bölüm puzzle da kaldım.yardım lütfen güzel bir oyun ekleyen arkadaşa tşk.

11 Ekim 2009 18:38

pardon 5 değil dörtmüş

11 Ekim 2009 19:15

4cü bölümde ilk hani daireye yüzük yerleştirilen puzzle ise sorduğun şu şekilde:
amaç şekli bütünlemek
en iç daireye 3 klik
soldan sağa 1,2 diye sayarsan 3cüye 2 ve 4cüye 3 klik

11 Ekim 2009 19:16

tabi her oyunda aynımıdır bilemem ama.bazen puzzlelar her oyuna farklı çıkabiliyor

11 Ekim 2009 19:49

tşk ederim sishypos dediğn gibi çıktı çözdüm.

12 Ekim 2009 01:02

bu da bitti sağolunuz efendim:)

12 Ekim 2009 10:17

ege,hemen arkandayım. ben de bitirdim. yalnız bu kızın bir kaşının havada olmasından belliydi. birşeyler yapacağı. itiverdi will'i aşağı.:))

su
12 Ekim 2009 13:26

bu oyunun diğeride çok zevkliydi..şimdi buna başlıyorum.teşekkürler siss....

24 Ekim 2009 00:58

Bölüm 3 parisin en son ağırlık bulmacası
soldan sağa A-B-C diye adlandırırsak şu şekilde dökeceğiz

A --> B
B --> C
A --> B
B --> C
C --> A
B --> C
A --> B
B --> C

26 Ekim 2009 22:35

oldum olası bu seriye çok begeniyorum her zamanki gibi hiç takılmadan bitirdim ama baya uzun sürdü oynun sonunda origami kagıtlarından piramit yapcagım hiç aklıma gelmemişti devamını bekliyorum :=)

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template