Hidden Mysteries: Secrets of the White Houseİnşa edildiğinden bu yana Beyaz Saray her başkan döneminde genişletilmiş ve değişiklikler yapılmıştır.Her başkan da dekorasyonda kendi izlerini bırakmıştır.Bir anlamda başkanın evinden çok Amerikanın zaman kapsülüdür denilebilir.Bu oyunda keyifli bir oyun oynamanın yanısıra Amerikan tarihini de öğrenebilirsiniz.
oyun 114 Mb boyutta gözüktüğü halde kurulumdan sonra 300 Mb kadar yer kaplamaktadır.Ve grafikleri çok ağır olduğundan eğer Pc nizdeki direct X ve flash player sürümleri güncel değilse oynayamayıp error alabilirsiniz.
Since it was built, the White House has been expanded and adapted by each successive President. From Jefferson's grand colonnades to Teddy Roosevelt's destruction of Buchannan's, each administration has left its mark. More than just the Presidential residence, the White House has become a time capsule of American history.In this game you can receive a history lesson while playing an engaging, clue-based game. More than 30 engaging levels take you through 1600 PennsylvaniaAvenue, from Lincoln's Bedroom to the Oval Office, with every room lavishly illustrated based onactual images. Along the way, inventory-based mini games will unlock the secrets of the WhiteHouse and help you solve its mysteries.
It's a heavy HOG, you must have latest directX and drivers otherwise you will meet missing dll messages and you wouldn't play the game.Installer seems about 100 mb but the game occupies more than 300 mb disk space.119 MB
Thanks to Wendy


İndirmek için tıklayınız-Click to download
veya
Alternative Link
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 1 yorum

22 Ağustos 2009 19:07

Koyu renkle yazdığım kısmı lütfen okuyunuz.gerçekten çok ağır grafikleri oyunun.ben laptopumda çalıştıramadım ama ev pc de 3 d video card olduğu için onda çalıştı

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template