Resim Kılavuzu

Sürekli aklımdaydı nasıl oyundan resim alınır ve internette herkesin görebileceği link haline getirilir diye kılavuz hazırlamak.Bir bahane oldu aha yaptım.
Şimdi ilk olarak yapacağımız.oyun penceresi açıkken tam ekran veya yarım ekran fark etmez ,eğer masaüstü pc kulanıyorsak prtscr tuşuna basmak.eğer laptop kullanıyorsak bu function alt tuşu ile alakalıdır mesela benim laptopda mavi ile yazılı "fn" tuşu ve yine üstünde mavi ile "prt scr" yazan tuş.ikisine birlikte basıyoruz.
Ardından başlat-programlar-donatılar-paint seçiyoruz ve önümüze paint sayfası açılıyor.düzen sekmesinden yapıştır seçiyoruz ve aldığımız ekran görüntüsü o paint sayfasına yapışıyor.Lütfen görüntünün tam pc ekranınız görüntüsü olmamasına dikkat edin.kes kopyala butonu ile (sağda tool box içinde) sadece size gereken bölümü kopyalayıp yeni bir paint sayfasına yapıştırın.Ve kaydet ile bu resmi "jpeg" formatında pc nize kaydedin.
Sıra geldi 2ci aşamaya.Şu siteyi açacaksınız.

Imageshack
açtıktan sonra ilk önünüze gelen pencere bu resimdeki olacak.


Sonraki işlem bu resimde.



ve bu son adım
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 7 yorum

25 Temmuz 2009 01:45

Resim almayı biliyordum ama nette görüntüleme kısmını araştırmıştım dün gece. Çok daha ayrıntılı öğrenmiş oldum bu bilgi sayesinde. Faydalanacağım.

Çok teşekkürler.

25 Temmuz 2009 02:21

"yazdığınız yerdeki ağaç resminde link kısmına" açıklamasını çözemedim.

25 Temmuz 2009 16:22

çelebi düzelttim resmi.o başka bir forum için hazırladığım resimdi

25 Temmuz 2009 21:21

sishyphos... Magic yorumuma bir resim ekledim. Link olarak görünüyor. Ben direkt resim görünecek sanıyordum. İşlem doğru mu yoksa bir yerde eksiklik mi var?

25 Temmuz 2009 21:59

istersen linkini şöyle bir kod içine koyup benim bazı yorumlarımda yaptığım gibi tıklanınca açılan link yapabilirsin. en baş ve en sondaki < ve > işaretleri içindeki tireleri kullanmadan ama.

<--A HREF="buraya link konulacak" REL="nofollow">buraya gözükmesini istediğin kelime<--/A>

25 Temmuz 2009 22:01

ha resim olarak gözükmez çelebi.blogger formatında yorumlarda resim koymak imkansız

21 Ekim 2010 09:07

hayallah ya bende bi çok yorumda nan bu resimleri niye koyamıyom diyodum. meğersem blogger formatta resim konmuyomuş. ama neyse resmin linki çıkıyo isteyen ordan bakar.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template