Lost in the CityKahramanımız April isimli gizemli bir kadınla olan randevusundan sonra ilaç verilip uyuşturulmuş olarak bilinmöeyen gizemli bir şehirde uyanır.Tuzağa düşürüldüğüne inanan kahramanımız bu antik şehrin sırlarını çözmeye çalışırken bir yandan da April'i aramaktadır.90.5 MB

After the first date with a charming girl named April, our hero wakes up alone in an unknown abandoned city after being drugged. He is trapped and believes this somehow involves April. Explore and discover the secret of the ancient city while trying to investigate how April is involved. Help the hero survive in an atmosphere of drama and suspense. Are you Lost in the City?90.5 MB

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 6 yorum

10 Nisan 2009 13:53

ben bunu oynamıştım galiba:)

11 Nisan 2009 01:15

ilk bölümü yazmayı unuttum,şimdi de ne yaptığımı hatırlamıyorum. 2. bölümde bir odadayız. find god diyor en çok onu aradım.duvarda kapının yanında eğe benzeri bir nesne var,god o imiş valla. kaset alınıp teybe takılıyor. yan odada çekiç var,alıp masanın üstündeki büstü kırınca anahtar.anahtarla yerdeki çanta açılıyor.içinde 3 pil,yerde sandalyenin yanında da bir pil.teybe takınca bir ses kağıtlardaki kodun odada gizli olduğunu söylüyor. kağıtlar renki, hemen üstünde de renk tayfı gibi bişey var,oradaki sırada olan kağıttaki sayıya basıyoruz ve bitiyor bu bölüm de

11 Nisan 2009 01:29

3. bölüm,tavanaarası. her bölümde önce bir kağıt bulmak gerekiyor. onda talimatlar var. bu kez de bir cd bulacağız,laptop için enerji bulup cd ye bakacağız. cd tlf.un altında.enerji için de laptopun yanındaki panele basınca ışık yanıyor ve enerji geliyor.bilgisayar diyor ki orada bir yerde bir kartta tlf. numarası ve 10 tane coin varmış.toplayıp telefonda kullanıyoruz. şimdilik nesneler kolay yerlerde. daha sonra ingiliz anahtarı,harita ve ceket bulduk. haritada bir sonraki hedef seçilecek. ipucu sonraki hedef çok yakın diyor.en yakını arkamızdaki nokta,15 mt.

11 Nisan 2009 01:40

şimdi karanlık bir odadayız. yerde sağdan ampul aldık ve tavandaki lambaya taktık. solda duvardaki kırmızı düğmeye basınca ışık yandı. ing.anht.kullan dedi.duvardaki trafik işaretinin somunlarını söktük.evet,talimat kağıdı.odadaki eşyaların altında ipuçları var diyor. odada 6 kağıt parçası var.alıp birleştiriyoruz.elma,şeker,harita ve hediye paketi toplanacak. hediye paketinin altında bir anahtar var. bıçakla kesip alıyoruz. o da kutuyu açtı. yine harita. altta diyor ki "en hızlı kimse ..." yerlerden birinin adı "club runner"(koşucu). orayı seçtim.

12 Nisan 2009 00:21

5. bölüm:
şimdi bir odadayız. oda çok sıcak. önce masanın üzerindeki yağdanlığı alıp duvardaki vanayı yağlıyoruz.sonra da vanayı kapatıp panoda ortaya çıkan kağıdı alıyoruz. buzdolabında da bazı önemli ipuçları varmış.açmamız gerekiyor. açmak için gerekli kodun yazıldığı kağıtlar odada saklı. 5 adet. bulunca köşelerindeki küçük numaralara göre sıralıyoruz ve enter. buzdolabında bir tv var ona tıklayınca başka itemlar istiyor. topluyoruz. fotoğraflı bir puzzle var.yapılacak.

13 Nisan 2009 00:32

bir yerden sonra tek tek yazmakla başa çıkamadım ve bıraktım. çok zor bir oyun değil zaten. sırf nereye kadar süreceğini merak ettiğimden sonuna kadar oynadım. bir ara biteceğinden ümidimi kesmiştim tamamiyle. neyse 40 bölümmüş ve bitti. bir tür bilimkurgu filmi tadındaydı. ramses, mortimer ayarında olmasa bile zevkliydi.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template