Fishdom H2O: Hidden OdysseyGenç bir denizaltı biyoloğu olan jennifer'a en iyi akvaryum ödülünü kazanmasında yerdım ediyoruz.Denizaltına dalıp değişik nesneleri bulup,akıl oyunlarında akvaryumunu düzenlemesine yardımcı olacak en iyi eşyaları alması için para kazanıyoruz.74 MB
Help Jennifer, a young marine biologist, win the Best Aquarium Award. Dive to the bottom of the sea and find various hidden items in numerous eye-teasing locations. Get cash for them to buy cute sea creatures and beautiful ornaments to create three unique aquariums. Choose from tons of accessories and supplies to make the life of your exotic swimming pets fun and comfortable. Become a genuine aquarist, polish your design skills and win trophies in this dazzling hidden object spin-off of the original Fishdom™ - a game where dream aquariums come true!

İndirmek için tıklayınız-Click to Download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 3 yorum

13 Nisan 2009 17:22

teşekkürler sis:)
nesne bulup akvaryumu güzelleştiriyoruz arkadaşlar:)

14 Nisan 2009 16:38

ay çok hoş boş vakit geçirmek için güzel bir oyun şimdi her balıktan 2 tane koydum akvaryuma 1 çift balıgım eksık akşam devam edicem :=)

14 Nisan 2009 20:33

bende oyunu yukledim kurdum
oyunu actim net bir guruntu alamiyorum

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template