Oyun İndirme ve Kurma Kılavuzu

rapidshare linkine tıkladığınızda açılan sayfada yapılacakları öbür kılavuz bağlantısında(rapidshareden nasıl dosya indiririm) bulacaksınız.Burada anlatacağım Mozilla ve Internet explorer ile indirilen dosyayı nasıl açacağınız.
Önce Mozilla ile başlayalım.Rapidshare dosyasını tıkladığınızda eğer Mozilla kullanıyorsanız önünüze bu resimdeki gibi bir pencere açılacak.Burada dikkat etmeniz gereken şey alt seçeneğin yani sabit diske kaydet seçeneğinin seçili olması.Mozilla genel ayarlarınıza göre size bir dizin sorar veya sormadan direkt masa üstüne kaydeder.sonuçta önemli olan ''kaydet ''seçeneğini seçmeniz.

Eğer Internet Explorer kullanıyorsanız önünüze gelecek pencereler şu şekildedir
Burada ortadaki KAYDET seçeneğini seçeceksiniz.Ve sonra önünüze açılan ekranda bir dizin seçeceksiniz alttaki resimdeki gibi.Şimdi rar dosyası ile gelen oyunlar uninstall seçeneğine sahip olmadığından benim yaptığımı öneririm.C veya D hangi drive'a isterseniz oyun adı ile bir klasör yaratıp oyunu direkt o klasöre açmanızı.
Ve en son olarak IE ile bu yükleme penceresini gördüğünüzde hangi dizine yüklediğini de görebilirsiniz.Diyelim ki oldu da yanlış bir dizine yüklediniz panik yapmayın.istediğiniz dizinde bir klasör yaratıp o yanlış olan oyunu kes-yapıştır ile oraya taşıyabilirsiniz.

Son aşama da şöyle.rarı açtık,oyunun exe ikonuna tıkladık ve bir alttaki resimdeki pencere açıldı önümüze.Destination yazan yerin altında kırmızı ile işaretli kısımdaki adres otomatik seçili gelir karşımıza.Eğer farklı bir dizine yüklemek istiyorsak yandaki browse seçeneğinden Pc miz içinden uygun sürücü (C veya D ) ve klasör ismi seçip sonra alttaki ''extract'' tuşuna basacağız.bitince de close tuşuna.Önemli olan şu var;Mozilla veya IE ile aç seçeneği size oyunu geçici dosyalarınız üzerinden açtırır ve ciddi byte kullanımına sebep olur.Her zaman kaydet seçeneği seçin.Dosyalar siteye yüklenmeden önce tarafımdan indirilip kurulup iki ayrı antivirüs programı taramasından geçirilmektedir.Ama yine de her daim bigisayarınızı koruyan bir antivirüs programı olmasını öneririm.iyi oyunlar.

Çok partlı oyunları kurmak konusunda sorun yaşandığı için ekleme yapmak istedim.Bir yeni klasör deyip ona isim verin ve tüm rarları o klasör içine taşıyın.
Herhangi bir rar dosyasına sağ tıklayın ve resimdeki gibi buraya çıkart seçin.
Sonraki ekranda eğer dosyalar şifreliyse bu resmi göreceksiniz.Şifreyi girin.Şifre eğer varsa mutlaka oyunun post sayfasında yazılmıştır.
Dosya artık kuruldu.yeni bir klasör göreceksiniz.Kuruluma geçebiliriz.
Bu adım bu yazının üst kısmında belirtildi ve resimleri var.
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 5 yorum

10 Mart 2009 01:57

çok teşekkürler sishyphos:)))

16 Ocak 2010 22:26

Merhaba Sishyphos

The Sultan's oyununda "extract" seçeneği %86 ya geldiğinde açılabilir diyor. Daha önce diğer oyunlarda %100 dolması gerekiyordu. Ayrıca aynı pencerede eror uyarısı da var.

Oyuna devam edemiyor oluşumun bununla ilgisi var gibi. Sorun benim bilgisayarda mı yoksa yüklediğim oyunda mı? Diğer arkadaş da aynı yerde takılınca merak ettim.

16 Ocak 2010 22:43

valla ben de tekrar kurup oynamaya başlayalı 1 saat falan oldu.normal extract ettim.yüzde 100 olunca altta close belirdi zaten.12ci bölümdeyim henüz donma vs yok.

Adsız
13 Temmuz 2012 17:43

Severe Incident: flight cargo 821
arkadaşlar, yüklü oyun yukarıdaki ve çalıştırmayı pops yukarıya ekranda veya imleç ortasında bir şerit orada bırakmadı.
Yani, Aygıt Yöneticisi tarafından oyundan çıkmak zorunda.
benim yapılandırma:
4 Gb Ram, Windows Vista, Intel Core 2 Duo, Video: SyncMaster, çözünürlüğü: 1920 x 1200.
Ne yapmalıyım?

friends, installed the game above and to run it pops up a stripe in the middle of the screen and the cursor didn't leave there.
so, I have to quit the game by Device Manager.
my configuration:
Windows 7, 4 Gb Ram, Intel Core 2 Duo, Video: SyncMaster, resolution: 1920 x 1200.
What should I do?

Sis
13 Temmuz 2012 19:43

anonymous,
First try to run the game after disableing your antivirüs programme.
second,
right click on game exe. and choose work as administrator from right click menu.

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template