Women’s Murder Club: Death in ScarletWomen’s Murder Club: Death in Scarlet, Amerika'nın bir numaralı öykücüsü James Patterson'un anlatımıyla, gizli nesne bulma, hafif macera ve bulmaca oyunlatını birleştiren benzersiz bir etikete sahiptir. Bu heyecanlı oyunda, San Francisco'daki korkunç cinayet serisini çözmek için siz Cinayet dedektifi Lindsay Boxer, tıbbi tetkikçi Claire Washburn ve uzman suç muhabiri Cindy Thomas rollerinde oynuyorsunuz.

Women’s Murder Club: Death in Scarlet is a unique blend of seek and find, light adventure and puzzle games combined with an all new tale from America’s #1 storyteller, James Patterson. In this thrilling “page turner” of a game, players take on the roles of homicide detective Lindsay Boxer, medical examiner Claire Washburn, and ace crime reporter Cindy Thomas to solve a series of ghastly murders in San Francisco.


İndirmek için tıklayınız-Click to Download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template