Coyote’s Tale: Fire and Waterİki kızkardeşin Meksika tatili sırasında evren tehlikeye girer ve evrendeki düzeni sağlamak da kızkardeşlerin görevi olur.Aztek mitolojisinden alınmış efsane ve öğelere dayanan bir oyun.Gizli nesne bulma kadar aralardaki mini oyunlar da ilginizi çekecektir.Zaman limitli veya limitsiz oynama ve iki kardeşden birini seçme imkanınız var.185 Mb ile oldukça büyük bir dosya fakat görüntü kalitesi çok yüksek

Coyote’s Tale: Fire and Water begins with two sisters vacationing in Mexico. But what was supposed to be a pleasant time is interrupted by a torrential thunderstorm, and the two women soon become caught in a mythical adventure lead by Coyote, an ancient storytelling god.
The sisters set out to help restore balance to an unstable universe, but cryptic warnings about a mysterious betrayer suggest that something more sinister is at work.
Key features of the game will include two playable characters offering different play styles and storylines, a reward system that affects gameplay, a unique story based on Aztec mythology, and a visual style inspired by Mesoamerican art.

Thanks to TAC-CM
İndirmek için tıklayınız-Click to Download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 1 yorum

24 Şubat 2009 16:26

güzel bir oyundu.teşekkürler:)

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template