Tropical Dream: Underwater Odyssey


Megan hayatını değiştirmeye çalışmaktadır.Büyük şehirde yaşamaktan bıktığında cesur bir kararla kendisine Tropik Adada bir ev satın alır.Fakat hayat planlandığı gibi gitmez,ev hiç de beklediği gibi çıkmayıp Meganı zorlar.Tam pes edecekken su altı fotoğrafları çekme kararı verir ve hayatı değişir.70 bölüm ve 2 mini oyundan oluşan 72.1 MGB büyüklüğünde bir oyun.

Tropical Dream: Underwater Odyssey is an inspiring story about a girl named Megan who wants to change her life. She’s had enough of living in a busy metropolis and decides to make the bold move; buy an old house from a Tropical Island. Well, nothing in life ever goes as planned… the house she just bought has seen its better days. Megan is about to give up when she gets the idea which is about to change her life: underwater pictures! Help Megan dive into the tropical waters and make her dream come true!

İndirmek için tıklayınız-Click to download
OR / VEYA
İndirmek için tıklayınız-Click to download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template