Totem Tribe v1.0


Experience a rare combination of strategy and hidden object gameplay, exploring the many wonderful islands of Totem Tribe! Build and upgrade structures, training units, and more by performing research, scouting the territory and battling enemies. Follow the adventures of Aruku, the young Chieftain of Hawk Tribe, as she leads her tribe to glory and prosperity.

Strateji ve gizli nesne oyunlarının bir kombinasyonu.Yapılar inşa edip onları geliştirmeniz,çevrenizi keşfedip ordularla savaşmanız gerekecek.Aruku'nun genç kabile şefinin maceralarına siz de katılın.

Download edilen hiç bir oyunun dosyaları bu site sunucularında barındırılmamakta olup anonim olarak internetden bulunmuş ama güvenlik kontrolünden geçirilmiş dosyalardır

İndirmek için tıklayınız-Click to Download
Bu Oyunu Paylaşın :
Comment Page :

+ yorum + 2 yorum

1 Mart 2009 20:14

başlayalım bakalım yüklemeye:)

1 Mart 2009 21:41

çocuk oyunuymuş geri sildim:)))

Yorum Gönder

Eğer bu sitede oyun oynuyorsanız lütfen ip uçlarını çözümleri yoruma yazarak diğer oyuncularla paylaşınız.Bu sitenin kuruluş amacı ilk türkçe HOG veya ADV oyunların çözümünün paylaşımla yapılabileceği site olmasıdır.Lütfen yeni oynanmaya başlanmış bir oyun için hemen walkthrough linki yazmadan önce,diğer oyuncuların çözümü kendilerinin bulmak isteyebileceğini düşünün.

Lütfen kırık linkleri oyunun tam adını veya sitedeki linkini de ekleyerek BURAYA tıklayarak maille bildiriniz

PLEASE DO NOT POST SPAM COMMENTS

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2009-2012. walkthrough,hiddenobject games,solutions - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template